Güncel Haberler

Trendyol Kimin Şirketi , Trendyol Sahibi Kim ?

Trendyol Kimin Şirketi , Trendyol Sahibi Kim ? Trendyol Kime Ait ? Demet Mutlu Kimdir ? Trendyol Firması Kime Aittir

Trendyol indirim günleri 2022 yılında son hızıyla devam ederken, kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri trendyol kimin şirketi yani trendyol sahibi kim ?

Son yılların fenomen alışveriş sitelerinden olan ve özellikle son 2 yılda hızını artıran Trendyol kurucusu kimdir ?

Trendyol Efsane Cuma İndirim Kuponu

Trendyol Giriş

Trendyol Kimin Şirketi , Trendyol Sahibi Kim ?

Trendyol Grup, Türkiye’de moda e-ticaret sektöründeki alışveriş sitesidir.

Trendyol kurucusu Demet Mutlu , 2010 yılında siteyi kurmuştur.

Trendyol Grup markaları arasında Trendyol.com, Modagram.com ve Milla by trendyol bulunur. Dünyaca tanınan çeşitli giyim markalarının ürünlerinin satışını yapmaktadır. 700 kişilik bir ekiple çalışan Trendyol, kuruluşundan altı ay sonra ABD merkezli yatırım şirketi olan Tiger Global‘den destek almıştır. Ayrıca Google, Amazon, Groupon, Zynga ve Twitter gibi şirketlere yatırımlar yapan Kleiner Perkins ve Avrupa Kalkınma Bankası da yatırım yapmıştır.

Trendyol, alışveriş internet sitesinde güvenlik 128 bit şifreleme ile sağlanmakta ve Facebook’ta e-mağazası bulunmaktadır. 2013 yılı içerisinde İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlı Maslak mahallesindeki yeni ofisine taşınmıştır.

Trendyol, Ekim 2016’da Galatasaray Kadın Voleybol Takımı ile 3 sene sürecek bir sponsorluk anlaşması imzalamıştır.

2018 yılında Alibaba Group Türkiye’nin bugüne kadarki en büyük internet yatırımını yaparak şirketin yatırımcısı ve stratejik ortağı olmuştur.

Ekim 2020’de Trendyol çevrimiçi yemek siparişi alanında hizmet vermek amacıyla İstanbul Beşiktaş’ta Trendyol Yemek adıyla hizmeti denemeye açmıştır.

Kaynak Wikipedia

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*