Güncel Haberler

Türk hava yolları bedava bilet

Gün geçmiyor ki vatandaşlarımız birbirini çok yaratıcı yollardan dolandırmasın. Yine bir dolandırıcılık haberi ile karşı karşıyayız . Türk hava yolları bedava bilet 2020 kampanyası . Adamlar bu kez Türk Hava Yolları’nın adını arkalarına alarak üçkağıt yapıyorlar.

Son günlerde “Türk Hava Yolları uçak bileti kazanın” şeklinde sosyal medya siteleri ve Whatsapp gibi uygulamalarda dolaşan haberler gündem konusu oldu. Konuya ilişkin Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, resmi Twitter hesabından açıklama yaptı. Peki THY bedava bilet mi veriyor? İşte detaylar…

THY BASIN MÜŞAVİRİ ÜSTÜN’DEN AÇIKLAMA 

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda vatandaşları THY ismini kullanarak dolandırıcılık yapanlara karşı uyardı.

Üstün Twitter’dan şu paylaşımı yaptı:

“Bazı sosyal medya kanalları ve mobil uygulamalarda, Türk Hava Yolları adına düzenlenmiş görünen, ödül bilet temalı sahte mesajların yayıldığı tespit edilmiştir. Güvenliğiniz açısından bu gibi sahte mesajları açmadan, doğrudan silmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.”

Türk hava yolları bedava bilet 2020 THY Ücretsiz Bilet Veriyor mu ? türk hava yolları bedava bilet anketi doğru mu – thy bedava bilet kampanyası doğru değil anlayacağınız.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Kısa çalışma ödeneği nereden alınır
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı