Türk Telekom Konuşma Paketleri 10 TL

Akıllı telefonlar hayatımızın büyük bir alanını kapsıyor. İletişim günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Kesintisiz iletişim için operatörler abonelerine çeşitli paketler sunuyor. Türk Telekom yeni yıl fırsatları ile abonelerine indirimli fiyat aralıklarında kullanışlı paket içerikleri getirmektedir. Üçlü, ikili, internet ve konuşma paketleri gibi her türlü ihtiyaca yönelik kullanımlar için imkanlar sunuluyor. Fiyat aralıkları türk telekom konuşma paketleri 10 tl aralığından başlıyor. Tarifenizdeki dakikalar azaldığında muhabbet konuşma paketleri, pakete ek haftalık konuşma paketleri, ev hanımlarına özel hediyeli 150 paketi gibi seçenekler arasından tercihler yaparak dakika hakları elde edilebilir.

Türk Telekom Öğrenci Paketleri

Self paketleri gençlere ve öğrencilere yönelik pek çok avantaj sunuyor. Gençlerin kullanım ihtiyaçlarına yönelik fırsatlar sunulan paketlerde bol internetli kampanyalar ve sosyal medya kullanımları sunuluyor. Bunların yanında türk telekom konuşma paketleri 10 tl fiyat aralığından başlayan tarifelerde kullanımlarda tarifelere ek olarak sunulmaktadır. Türk Telekom mobil öğrenci tarifesinde konuşma dakikası 68,69 kr olurken; sms 49,38 kr olmakta ve mms ise 1,25 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Konuşma paketlerinde haftalık ek konuşma paketleri avantajlı fiyatlarda yer alıyor. Paketinize ek olarak haftalık 250, 500, 1000 dakika tercih edilebilir. Bu paketleri hattınıza tanımlamak için kısa mesaj kullanmak yeterli olacaktır.

Turk Telekom Faturasız Tarifeler

Selfy paketler gençlere özel tarifelerle sunuluyor. Üçlü paketlerde sunulan GB imkanları yanında süpür üzerinde de bol GB kullanımları tarifelere ek olarak sunuluyor. Selfy paketlerinde online başvurulara özel indirimlerde bulunuyor. Sosyal medya kullanımlarını destekleyen paketlerde bulunmaktadır. Sosyal medium paketinde 3 GB internet hakkının yanında 1 GB ınstagram, yout tube, facebook ve twitter üzerinden geçerli internette hediye olarak sunulmaktadır. İnternet, mesajlaşma ve türk telekom konuşma paketleri 10 tl fiyat aralıklarından başlayan avantajlarla faturasız hat sahiplerine sunuluyor.

Faturasız tarifelerde ikili paketlerde tercih edilebiliyor. Bunlarda isteğiniz kullanımları bir arada tercih edebilirsiniz. Dakika- sms, internet- sms paketlerini tercih ederek paketinize ek tarifeler satın alabilirsiniz. Faturasız hat avantajları içerisinde taraftarlara özel olarak sunulan paketlerde bulunuyor. Coşturan 3 Gb paketi 30 TL fiyat aralığında 3 Gb internet, her yöne 500 dakika ve her yöne 1000 Sms imkanları ile sunuluyor. Bu tarifelerden faydalanmak için Konyasporcell, Bursasporcell, GSmobile, Fenercell, Samsuncell tarifelerinden birinde olmanız yeterli olacaktır. Faturasız tarifelerde faturaya ek olarak sms paketleri de tercih edilebilir.

Aylık periyotlarda geçerli olacak şekilde sms paketleri satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda türk telekom konuşma paketleri 10 tl fiyat aralığında paketlerde tercih ederek avantajlı kullanımlardan yararlanabilirsiniz. Paketinizdeki haklarınız bittiğinde dakika, sms ve GB satın alarak iletişiminizin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlayabilirsiniz. Online müşterilere özel olarak sunulan farklı avantajlarda bulunuyor. Online paketler satın alarak çok daha avantajlı fiyat aralıklarında paketler edinebilirsiniz. Türk Telekom faturasız hat sahipleri kullanımlarınıza özel tarifeler satın alarak bütçesine uygun paketler kullanabilir.

İlginizi çekebilir: Oppo Nasıl Bir Telefon Yorumlar

Bir Yorum Yap