Türk Telekom Paketler 19 tl

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerine herkes için erişilebilirlik iletişim sağlama hedefi ile bol GB’lı paketler sunuyor. Bol internetli avantaj paketlerinde internet seçenekleri 4 GB ile 20 GB arasında değişmektedir. Bunlardan en uygunu olan türk telekom paketler 19 tl paketleri olmaktadır. Selfy faturasız paketlerde 19 TL’ye 3 GB internet, 500 dakika, 1000 SMS yer alıyor. Faturalı hatlar için ise aynı paket aynı fiyat olanakları ile 3 GB internet, 500 dakika ve 5000 sms olarak sunuluyor. İnternet ihtiyacı yüksek olanlar için ise GB oranları daha yüksek paketler seçenekler arasında yer alıyor.

Türk Telekom Paketler 19 Tl Nasıl Yapılır

Türk Telekom bu avantajlı fiyatları yeni yıl kampanyası olarak sunmaktadır. Özellikle faturasız hat sahipleri için 3 GB ile 12 GB arasında internet avantajlarının sunulduğu paketlerde abonelere özel avantajlı kullanımlar bulunuyor. Her yöne 750 dakika, 1000 sms olan dolu 2 GB  paketi 23 Tl’dir. Her yöne 750 dakika ve 1000 sms bulunan dolu 3 GB paketi 5 GB internet avantajı ile sunuluyor. Faturasız hat sahipleri için sunulan en yüksek internet paketi 45 Tl’dir. En uygun paket ise türk telekom paketler 19 tl aralığından başlıyor. Dolu 10 numara paketinde her yöne 600 dakika ve 1000 sms bulunuyor. Bunların yanında Türk Telekom kullanıcıları internet, konuşma ve sms ihtiyaçlarında günlük, haftalık ve aylık ek paketler seçerek ihtiyaçlarını tamamlayabiliyor.

Türk Telekom Paketler 19 Tl Faturasız

Türk Telekom aboneleri için üçlü paketler, internet paketleri, ikili paketler, konuşma paketleri, mesajlaşma paketleri, taraftar paketleri ve gençlere özel indirimlerle selfy paketleri olarak faturasız hat sahiplerine çeşitli avantajlar sunmaktadır. Yeni yıl kampanyası dâhilinde paketler 19 tl fiyat aralıklarında paketleri ile oldukça ekonomik fiyat aralıklarında avantajlar bulunuyor. Üçlü paketler en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Üçlü paketler içerisinde mobilist, benzersiz portföy, dönüşüm festival, bal paketler, doyasıya portföy, bal pin paketleri, neti bol portföy, multy paketler gibi avantajlarla çeşitli paketler sunulmaktadır. Her pakette farklı internet seçenekleri yer alıyor.

İnternet paketlerinde ise internet yükleme kartları, pakete ek aylık internet paketleri, Youtube paketleri, pakete ek haftalık ve günlük internet paketleri yer alıyor. Konuşma paketlerinde doya doya konuşmanın tadına varabilmeniz için muhabbet konuşma, ev hanımlarına özel hediyeli 150 paketi, pakete ek haftalık konuşma paketleri tercih edebilirsiniz. Tarifeler türk telekom paketler 19 tl aralığından başlıyor. Avantajlı fiyat aralıklarında ihtiyacınıza özel tarife seçenekleri ile tarifeler sunulmaktadır. Faturasız hat sahipleri 25 yaş altı ise selfy avantajlarından da faydalanabilmektedir. Bu avantajlar içerisinde sosyal medya kullanımlarında farklı uygulamalar için sunulan kullanım avantajları bulunuyor. Bazı paketlerde sosyal medya kullanımlarına özel ekstra GB imkanı da sunulmaktadır.

İlginizi çekebilir: Vodafone Tarifeleri 19 tl 2023

Bir Yorum Yap