Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom / Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet

, Türk Telekom / Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom / Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom / Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet kapsamında tüm müşterileri için Ramazan ayı içerisinde geçerli olmak şartı ile Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Bedava 1 GB İnternet kampanyası kapsamında tüm faturalı ya da faturasız tüm Türk Telekom operatörlerinin katılım sağlayabileceği bir kampanya olmaktadır. Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu Ramazan kampanyası siz değerli müşterilerimize hediyemiz olmaktadır.

Türk Telekom ile Ramazan Ayı için özel olarak sunulan Bedava 1 GB İnternet kampanyasına katılım için müşterilerimizin online işlemler üzerinden kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir. Bu kapsamda kendilerine sunulan Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkından faydalanabileceklerdir. Müşterilerimiz Türk Telekom’un kendilerini sunmuş olduğu Ramazan ayı içerisinde kullanabilecekleri Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkını alabilmek için online işlemler menüsünden kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.  Yaptıkları katılın işleminin ardından 30 gün geçerli olan Bedava 1 GB İnternet hakkından faydalanabileceklerdir.

Kampanya Katılım

Türk Telekom müşterilerimizin, Online İşlemler menüsünden katılım yapmaları gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Kampanya kapsamında faturalı abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN ya da INTERNET yazıp 5555’e, faturasız abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN HEDIYE1GByazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Bu servis faturalı aboneler için 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet sunulacaktır.
 • Kampanya katılımı 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında olacaktır.
 • BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifeleri haricindeki tarifelerde yer alan faturalı ve faturasız aboneler Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından kampanyaya katılacaktır.
 • BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifelerinde yer alan aboneler  HEDIYE1GB yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılımı için başvuru yapabilirler
 • Veri İşleme İzni ve SMS fatura servisi aboneliği verenler kampanyadan faydalanabilecektir. BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifelerinde yer alan aboneler hariçtir.
 • Kampanya kapsamında faturalı abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN ya da INTERNET yazıp 5555’e, faturasız abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN HEDIYE1GB  yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Bu servis faturalı aboneler için 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez silinir.
 • Kampanyaya sadece 1 kez katılım yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

Bir Yorum Yap