Ramazan

Türk Telekom Sahur Kampanyası 2023

turk telekom sahur kampanyasi 2023 7518

Dönem dönem düzenlediği avantajlı kampanyalarla abonelerine bedava internet keyfi yaşatan Türk Telekom, Ramazan’a özel kampanyalar düzenlemeyi de ihmal etmiyor. Türk Telekom sahur kampanyası 2023 10 GB bedava internet ile Ramazan’da internete girme keyfi kesintiye uğramıyor. Faturalı ya da faturasız hat sahibi Türk Telekom aboneleri, bedava internet kampanyasından faydalanabilirler. Sahur zamanı saat 02:00 ile 06:00 saatleri arasında hediye internetini kullanmak isteyenlerin yapması gereken şey oldukça basittir. Türk Telekom hattı üzerinden SAHUR yazıp 5555’e gönderenler, kampanyadan anında faydalanma imkanına sahip olurlar. Aboneler, kampanyaya katıldıktan sonra kendisine kısa mesaj ile gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Hediye internet kampanyasından, tüm aboneler faydalanabilir.  

İlginizi çekebilir: Vodafone Ramazan Kampanyası 2023

Türk Telekom Güncel Sahur Kampanyası 

Türk Telekom sahur kampanyası 2023 kapsamında abonelere hediye edilen internetten, faturalı hat sahipleri de faturasız hat sahipleri de faydalanabilir. Faturalı kullanıcıların kampanyadan faydalanabilmeleri için herhangi bir şart koyulmazken, faturasız hat sahiplerinin son bir haftada hatlarına en az 25 TL yüklemiş olması gerekmektedir. Ramazan ayında her sektörde çeşitli indirim ve kampanyalar düzenlenir. Telefon operatörleri de, Ramazan kampanyası şenliğine katılmakla birlikte, modern çağın en önemli ihtiyaçlarından olan internet hediyesiyle abonelerini sevindirmektedir. Türk Telekom, her daim en avantajlı kampanyalarıyla GSM şirketleri arasında öncü bayrağını elinde tutuyor. İnternete her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğu bu ayda, düzenlediği kampanyalarla abonelerine rahat kullanım sağlıyor. 

Abone kitlesini sürekli genişleten Türk Telekom, Ramazan’da da farkını ortaya koyuyor. Türk Telekom kullanan tüm abonelerin faydalanabileceği hediye sahur kampanyasından sizler de faydalanarak interneti en verimli şekilde doyasıya kullanma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. Katılmak için de herhangi bir prosedüre gerek yoktur. SAHUR yazıp 5555’e göndermek, 10 GB hediye internet paketini kazanmak için yeterlidir. Kampanyaya katıldıktan sonra sahur zamanı bedava internet kullanımına başlanabilir. Türk Telekom Ramazan kampanyasından sonra sahur kampanyası ile bedava internet ve 1000 dk. konuşma paketiniz Türk Telekom’dan! Abonelerine Türk Telekom müşterisi olma ayrıcalığını fazlasıyla yaşatan GSM şirketinin düzenlediği sahur kampanyasına katılım çok kolaydır ve belirli kurallar dahilinde hemen kullanmaya başlanabilir. 

Türk Telekom Bedava İnternet Sahur Kampanyası 

Türk Telekom sahur kampanyası 2023, kullanıcıların kendisine özel bir kampanyadır. Başkasına devredilemez. Ben bu kampanyaya katıldım, internetimi kardeşim, annem ya da arkadaşım kullansın gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtmekte fayda var. Ayrıca hediye internet, gece 02:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanılabilir. Onun haricinde gün içindeki kullanımlarda, abonelerin kendi internet paketlerinden düşeceğini bilmeleri gerekiyor. Ayrıca sahur kampanyasından sadece Ramazan boyunca faydalanılabilir. Paketin içeriği dolu dolu olduğundan, Ramazan süresince bitirmek biraz zor olabilir. Ancak kullanım sonrası kalan internet hakkı maalesef Ramazan’dan sonra kullanılamamaktadır. Bir de kampanyadan sadece Türkiye sınırları içinde faydalanılabiliyor. Bu noktalar göz önünde bulundurularak hediye sahur kampanyasından tüm aboneler özgürce faydalanabilir.  

Türk Telekom sahur kampanyası 2023 ile tam anlamıyla Ramazan bereketiyle geldi diyebiliriz. Sahurda birçok kişi uyanık olacağından, zamanı verimli değerlendirme olgusu da ön plana çıkıyor. Gece saatlerinde sahur yaparken zamanı iyi değerlendirmek için internete girmek yapılabilecek en iyi aktivitedir. Bunun bilincinde olan ve abonelerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak etki alanını da müşteri kitlesini de her gün arttıran Türk Telekom, yine memnun edici bir sahur kampanyası düzenledi. Ramazana özel çeşitli kampanyalarla müşteri kitlesini sürekli etkilemeyi başaran Türk Telekom, sahur kampanyasıyla abone memnuniyetini en üst seviyelere çıkardı. 

İlginizi çekebilir: Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2023

Bir Yorum Yap