Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar
hemşire bonesi

Turkcell abonelerine bedava internet veren mobil uygulamalar; akıllı telefon kullanımının artmasıyla birlikte Turkcell müşterilerinin internet üzerinden en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile Türkiye telekomünikasyon sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran Turkcell GSM operatörü, mobil hat kullanıcılarına çok sayıda avantajlar sunarak bedava internet paketlerinden yararlanma imkanı sağlamaktadır. Turkcell bedava internet veren mobil uygulamalar hangileri olduğunu ve bedava internet hakkı kazanabilmek için bu uygulamalarda neler yapılması gerektiğini yazımızda bulabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell Salla Kazan Hesabım uygulaması hediye internet kampanyaları, Turkcell müşterileri tarafından en çok talep gören hizmetler arasında yer almaktadır. Bu uygulamadan faydalanarak hattınıza hemen bedava internet tanımlatabilmek için öncelikle akıllı telefonunuza uygulamalar mağazasından ücretsiz olarak Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Hesabım uygulamasını indirdikten sonra her hafta düzenli olarak Salla Kazan menüsüne giriş yaparak çeşitli hediyeler arasında bedava internet paketleri de kazanabilirsiniz. Bu uygulama ile bedava internet kazanmak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Tek yapmanız gereken Salla Kazan mobil menüsüne giriş yaptıktan sonra telefonunuzu sallamaktır. Ekrana çıkan bedava internet hediyeniz, kısa mesaj ile bildirim yapılarak hattınıza 3 dakika içinde tanımlanacaktır.

Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullananlara Bedava İnternet

Turkcell YAANİ arama motoru kullanımına hediye internet paketi de en çok tercih edilen kampanyalar arasında yer almaktadır. Uygulamayı akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirip kurduktan sonra internet üzerinden yapacağınız aramalarınızı YAANİ uygulaması üzerinde yaparsanız 1 GB boyutunda hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için YAANİ arama motorunu en az 10 gün kullanıp ve en az 20 kere arama yapmanız gerekmektedir. Bu avantajlardan yararlanmak için Turkcell’e herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Kazanılan bedava internet kullanım hakları koşulların sağlanmasının ardından hatta tanımlanmaktadır.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Türk Telekom Paketler 19 tl

Ayrıca internet üzerinden telefona bedava SMS atma bilgilerine bakabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Kullanan Abonelere Hediye İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması kullananlara hediye internet kampanyası da en popüler bedava Turkcell internet paketleri arasında yer almaktadır. Gençlere özel çıkarılan bu uygulama ile ücretsiz internet paketi tanımlatmak çok kolaydır. Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından Turkcell GNÇ mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra; uygulama içinde yer alan ÇATLAK menüsüne tıklayıp hediye internet paketi sahibi olabilirsiniz. Bu uygulamadan yararlanmak için haftada iki olacak şekilde sınır koyulmuştur. Her hafta 2 kere Turkcell GNÇ uygulamasının bu hizmetini tercih ederek sürekli hediye internet kazanabilir, internet paketi ihtiyaçlarınızı bedavaya getirebilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell BİP mobil uygulaması hediye internet kazanma fırsatı ile hattınıza 1 GB bedava internet tanımlatabilirsiniz. Sadece internet paketi değil aynı zamanda çeşitli özel hediyeler de kazanabileceğiniz bu kampanyadan yararlanmak için akıllı telefonunuza Turkcell BİP uygulamasını ücretsiz olarak indirmeniz gerekmektedir.

Uygulama içinde yer alan Sürpriz Nokta kampanyasına hemen katılarak Turkcell’in müşterilerine sunduğu internet kampanyaları hakkında çok daha kapsamlı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. BİP uygulamasında sohbet grubu kurup, bu uygulamayı aktif olarak kullandıkça hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Hediye Havuzu uygulaması bedava internet veren popüler kampanyalar arasında yer almaktadır. Uygulama içinde çeşitli görevleri tamamlayabilir veya yarışmalara katılabilirsiniz. Hediye Havuzu uygulamasında bulunan ve abonelerin ücretsiz olarak katılabildiği yarışma ve kampanyalar sayesinde hattınıza tanımlatacağınız Turkcell bedava internet paketinizi kullanım haklarınız sona erene kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Turkcell Hediye Havuzu’nda bol bol bedava internet kazanmanız mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ankara dershaneler
ankara ingilizce kursları
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
medwoox cerrahi bone