Teknoloji

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır ?

turkcell faturaya ek telefon nasil alinir 5486

Telefonunu yenilemek isteyen ya da yeni telefon almak isteyen Turkcell faturalı hat sahipleri fauraya ek ödeme avantajları ile cihaz satın alabiliyor. Müşterilerine taksitli tablet ve telefon imkanı sağlayan firma taksitleri faturaya yansıtarak peşinatsız telefon alma imkanı vermektedir. Bu alanda turkcell faturaya ek telefon nasıl alınır araştırmaları yapanlar bazı kriterler ile karşılaşacaktır. Taksitli telefon almak istediğinizde kredi puanınıza bakılır. Ne kadar yüksek olursa alınacak telefon fiyatında indirimler sağlanabilir. Daha kaliteli telefonları daha ekonomik fiyat aralıklarında satın alma imkanı sağlanır. Bu imkandan faydalanmak için mutlaka turkcelle ait faturalı hat sahibi olmak gereklidir. Bunun yanında faturaların düzenli ödenmesi ve aksatılmaması da gereklidir. Yapılacak puan sorgulama işleminde bu kriterler puanın yüksek olmasını sağlayacaktır.

Turkcell Peşin Fiyatına 12 Taksit Telefon

İstenen kriterler sağlandığında yanınızda kimlik kartı bulundurarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Puan sorgulaması yapılırken bankalara yapılan ödemeler de dikkate alınmaktadır. Bankalardan aldığınız kredilerde ya da kredi kartı ödemelerinde sorunlar var ise telefon almanızı olumsuz etkileyecektir. Turkcell puanınızı öğrenmek için hesabım uygulamasını kullanabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, Turkcell satış ofisleri üzerinden puanınızı öğrenebilirsiniz. 6 aylık düzenli ödeme yapan faturalı hat sahiplerinin yararlanabildiği bu alışverişten artık 1 aylık faturalı hat kullanıcıları da yararlanmaktadır. Turkcell faturalı hat sahipleri turkcell faturaya ek telefon nasıl alınır araştırmalarında peşin, 3, 6 ve 12 taksit imkanları ile telefon sahibi olabiliyor. Fiyatı 3500 TL olan telefonlar için ise kullandırılan kredi vadesi en fazla 3 ay olmaktadır.

Cihaz modeline ve faturalı hat sahibinin puan durumuna göre taksit sayısı belirlenebilir. Puanınıza göre akıllı cihazlar üzerinden fırsatlar sunulacaktır. Seçtiğiniz telefon için puanınızın yeterli olmaması durumunda birkaç ay daha bekleyebilirsiniz. Ya da aradaki farkı peşin ödeyerek istediğiniz telefona sahip olabilirsiniz. Ek fatura borcunu sorgulamak için hesabım uygulamasını yükleyerek taksitlerinizi görebilirsiniz. Kaç taksit ödeme yapıldığını ve kalan borç tutarını da hesabım uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. Faturalı hat sahipleri turkcell faturaya ek telefon nasıl alınır araştırmaları yaparken öncelikle hangi şartları taşımaları gerekli olduğunu bilmesi önemlidir.

Turkcell Tarifeye Ek Telefonlar

Alcatel, apple, General mobile, Honor, Huawei, LG, Oppo, Samsung gibi pek çok marka cihaz turkcell faturaya ek telefon nasıl alınır araştırmalarınızda seçenekler arasında yer alır. Puanınıza göre seçebileceğiniz ürün gamı farklılaşacaktır. Seçtiğiniz cihazı peşin fiyatına alabilir. Taksitli seçenekleri tercih ederek farklı ödeme avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Ödeme şekline göre cihazın fiyatı değişecektir. Faturalı hat sahipleri seçilen tarifeye göre de çeşitli fiyat avantajları ile karşılaşabilir. Faturalarını düzenli ödeyen ve aksatmayan bireyler puan sorgulamalarında daha yüksek puanlar ile karşılaşabilir. Bu da fiyat olarak daha fazla indirim almanızı sağlar. Seçtiğiniz cihaz için yeterli puana sahip iseniz, son ödeme tarihi geçmemiş faturalarınız var ise, adınıza kayıtlı hatlarda herhangi bir sorun bulunmuyor ise kimlik kartınıza ile Turkcell bayilerinde alışverişler yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Güç Tuşu Bozuk Telefon Nasıl Açılır ?

Bir Yorum Yap