Turkcell Sahur Kampanyası 2021 Turkcell Ramazan Kampanyası

14.04.2021
Turkcell Sahur Kampanyası 2021 Turkcell Ramazan Kampanyası
hemşire bonesi

Turkcell Sahur Kampanyası 2021 Turkcell Ramazan Kampanyası 2021 – sahur internet kampanyası 2021 turkcel ramazan hediyesi 2021 Her sene Ramazan Ayı’na özel sahur ramazan kampanyaları düzenleyen Turkcell, 2021 yılında da geleneğini bozmadı. Birçok GSM şirketi gibi aboneleri için en özel sahur kampanyasını hazırlayan Turkcell, oldukça avantajlı bir paketle kullanıcıların karşısına çıktı. Turkcell sahur kampanyası 2021 ile kullanıcılar, 2 ile 10 GB arasında değişen hediye internet paketini Ramazan boyunca kullanabilmektedir. Belirli adımları dikkatle uygulayan kullanıcılar, Ramazan kampanyası olarak hediye internet kazanabilir.  Turkcell sahur kampanyası içeriği, Ramazan için uygulanan kampanyalardan oluşmaktadır. Aslında Turkcell sürekli bedava internet kampanyaları düzenliyor.

Ancak Ramazan Ayı’nda bedava internete ek bedava dakika ve ücretsiz sms de eklenerek hediye kampanyasının avantajı ikiye katlanıyor. Sahur kampanyasından, istenen adımları yerine getiren tüm Turkcell aboneleri faydalanabiliyor.  

İlginizi çekebilir: Vodafone Ramazan Kampanyası 2021

Turkcell Sahur Kampanyası 

Şirketinin sunduğu avantajlardan faydalanmak isteyen aboneler, Turkcell sahur kampanyası 2021 araştırması yapıyor. Kampanyaya katılmak da, hediyeyi kazanmak da çok kolay! Öncelikle ilk yapılması gereken, kullanıcıların telefonlarına  Bip uygulamasını indirmesidir. Uygulama cihazında yüklü olanların yapması gerekenler daha basittir. Sahur paketinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, gece saat 02:00 ile 02:05 arasında beş tane farklı kullanıcıya mesaj atmalıdır. Atılan mesajlar sonrasında kullanıcının hattına bedava 2 GB internet anında yüklenmektedir. Kullanıcıya bedava internet kazandığı mesaj ile bildirilir, buradan detayları görüp incelemek mümkündür.  

Turkcell, Ramazan ile birlikte sahur kampanyasın adı altında bedava internet dağıtıyor! Aboneleri için her daim farklı içerikte kampanyalar düzenleyen Turkcell, Ramazan Ayı’nda da bol bol kampanya düzenlemeye devam ediyor. Her sene kullanıcılar tarafından yakından takip edilen kampanyaların güncel olanını bulmak için internet üzerinden araştırmalar yapılıyor.Turkcell sahur kampanyası 2021 için araştırma yapan aboneler, yine fazlasıyla memnun kalacakları bir paketle karşılaşıyor.  

MUTLAKA OKUMALISIN:   Oruç Tutamayanların Kefaret Bedeli 2021

Turkcell Sahur Bedava İnternet Kampanyası 

Turkcell sahur kampanyası 2021, adından da anlaşılacağı üzere sahur zamanında faydalanılabilecek bir kampanyadır. Sahur yaparken kampanyadan faydalanan faturalı ya da faturasız Turkcell hat sahipleri, kazandığı bedava internetle sahur zamanını daha verimli geçirebilir. Abonelerine çeşit çeşit hediyeler sunan Turkcell’in en çok dikkat çeken kampanyası elbette Turkcell sahur bedava internet kampanyası. Bu kampanya, senede sadece bir defa Ramazan Ayı’na özel olarak düzenleniyor. Kampanyaya katılım için telefonlarda Bip uygulamasının yüklü olması gerekiyor.  

Turkcell avantajlı Ramazan kampanyalarından sadece bir tanesi olan sahur kampanyası için Bip uygulaması üzerinden 5 kullanıcıya mesaj atmak temel katılım şartı. Şartı yerine getiren Turkcell abonelerinin hattına, Turkcell sahur kampanyası 2021 kapsamında kazandıkları 2 GB internet yüklenmektedir.  

Turkcell Sahur Paketi Kullanım Sorgulama 

Kullanıcıların Turkcell tarafından sunulan sahur kampanyası dahilinde kazandıkları hediye internet kullanımını sorgulamaları için Turkcell Hesabım uygulamasını cihazlarına indirmesi yeterlidir. Bu sayede Turkcell sahur kampanyası 2021 paket içeriği anlık olarak takip edilebilir. Hesabım uygulaması üzerinde abonelerin kalan kullanım haklarına direk ana sayfa üzerinden ulaşılabilmektedir.  

Turkcell Ramazan Kampanyası 2021

Turkcell sahur kampanyasına katılıp da hediye internet kazananlar, hattına tanımlanan bedava interneti dilediğince kullanma hakkında sahip oluyor. İstenildiği takdirde, kampanyayı iptal ettirmek de mümkündür. Turkcell sahur kampanyası 2021 kampanyasından çıkmak isteyenler, 532 numarası aracılığıyla ya da müşteri hizmetlerini arayarak hediye paketini iptal ettirebilirler. Turkcell sahur kampanyası olarak kullanıcılara Salla Kazan 1 GB hediyesi de ayrı bir avantajdır. Sahur zamanında Salla Kazan bölümüne girerek telefonun sallayanlar, sadece sahur zamanı 02:00 ile 05:00 saatleri arasında kullanabilecekleri 1 GB internet kazanabilirler. Her yıl Ramazan Ayı için özel olarak düzenlenen güncel kampanyalarla Turkcell, mutlu abone kitlesini sürekli arttırıyor.

İlginizi çekebilir: Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2021

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ankara dershaneler
ankara ingilizce kursları
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
medwoox cerrahi bone