Dizi Haberleri

Tutunamayanlar Dizisi 1. Bölüm

, Tutunamayanlar Dizisi 1. Bölüm

Trt1’in yeni absürd komedi dizisi Tutunamayanlar Dizisi 1. bölümü 7. Ocak 2020 yani bugün yayınlandı ve diziseverler izledi. Tutunamayanlar dizisi ilk bölüm full hd olarak youtube kanalına muhtemelen yüklenecektir. Dizinin youtube kanalı TRT 1 resmi youtube kanalıdır.

, Tutunamayanlar Dizisi 1. Bölüm

Başrollerinde Son yılların parlayan yıldızlarından Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu’nun başrollerini paylaştığı dizide, usta oyuncu Zafer Algöz ile birlikte Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı, Bülent Çolak gibi iddialı isimler yer alıyor.

Tutunamayanlar Konusu

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir. İrem’i etkilemenin yolunu iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

Yeliz Duvancı Kimdir

Tutunamayanlar dizisinde göze çarpan oyunculardan biri de Yeliz Duvancı. Dizide Doğu Demirkol’un yani Tarık’ın ablası olarak rol yapan Yeliz Duvancı, 28 Şubat 1984 Ankara doğumludur ve Ankara’da büyümüştür. Çocukluğunda oyunculuk ile ilgili herhangi bir planı olmayan Kuvancı, babasının teşvikiyle tiyatro eğitimi veren bir eğitim kurumuna gitti. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Bir Yorum Yap