Advertorial

Veri Cloud ile Satışlar ve Kazanç Artsın

, Veri Cloud ile Satışlar ve Kazanç Artsın

Salesforce, müşteri ilişkileri yönetimi alanında ürünler üreten bulut tabanlı bir yazılım şirketidir. Merkezi ABD’nin Kaliforniya Eyaletindedir. Müşteri ilişkileri yönetim paketleri yanında pazarlama otomasyonu, müşteri hizmetleri, analitik ve uygulama geliştirmeye yönelik bazı kurumsal tamamlayıcı bir uygulamalar paketleri üretir.

Veri Cloud ise tüm dünyada kabul gören ve önemli başarı hikayelerine imza atan Salesforce ürünlerinin ülkemizde tanıtımını ve satışını yapar.

Veri Cloud Ürün ve Hizmetleri

Veri.cloud, Salesforce’nin ülkemizdeki partnerlerinden biridir. 2012 Yılından beri bu iş ilişkisi yürütülür ve müşteri ilişkileri yönetimine dair yazılım paketler ülkemizdeki kurum ve kuruluşlara ulaştırılır. Ayrıca Avrupa ülkelerindeki bazı kuruluşlara da hizmet sunulur.

Yıllar içinde yüzlerce şirket, sivil toplum kuruluşu ve işletme Salesforce ürünlerini Veri Cloud aracılığıyla kullanmaya başlamış ve başarılarını hızla artırmıştır. Ürünler ve Salesforce platformu müşterilerin ürün satışlarını, satış sonrası destek hizmetlerini  ve pazarlama faaliyetlerini en verimli şekilde Salesforce Danışmanlık Hizmetleri ile yönetmelerine yardımcı olur.

Veri Cloud Dinamik ve Deneyimli Ekipleri

Yıllardır devam ettirilen Salesforce iş ortaklığı Veri Cloud ekiplerinin uzmanlaşmasını sağlamıştır. Yıllar içinde çalışanlar gerekli eğitimleri almıştır. Halen de zaman zaman hizmet içi eğitimler düzenlenir.

Çalışanlar edindikleri bilgi ve birikimle Salesforce ürünlerinin kurulumu, platform üzerinde işe özel projelerin geliştirilmesi, Appexchange uygulamaları üretilmesi gibi konularda başarılı hizmetler sunar. Verilen ürün ve hizmetlerin kalitesi Türkiye, Avrupa Ülkeleri ve ABD’de bulunan yüzlerce müşteriden olumlu geri bildirimler alır.

Veri Cloud Müşterilere Neler Sağlar?

Salesforce ürünleri kurum ve kuruluşların pazarlama ve satış başarısını artırmak üzere hazırlanmıştır. Ürünlerin kullanımı ve kurulumu konusunda Veri Cloud ekiplerinden yardım alınabilir. Kurulum sonrasında müşteri firmaların Salesforce uygulaması üzerinden işe ve müşteriye özel isteklerin, fikirlerin ve projelerin analizleri yapılır.

Analiz sonrasında projelerin eksikleri tamamlanır ve çok hızlı şekilde hayata geçirilir. Analiz ve projenin hayata geçirilmesi aşamalarında firmanın deneyimli Salesforce yazılımcıları gerekli desteği sunar.

Müşterinin Salesforce uygulaması ile ERP veya Marketing gibi sistemlerin uyum ve entegrasyonu da Veri Cloud ekipleri tarafından sağlanır. Bunun için gerekirse API / Web Servis yazılımları geliştirilir.

Bir Yorum Yap