Güncel Fiyatlar

Vicks Baby Balm Fiyat , Vicks Baby Balm Eczane Fiyatı

Vicks Baby Balm Fiyat , Vicks Baby Balm Eczane Fiyatı araştırmamızla sizlerleyiz. Vicks Baby Balm Fiyat 2021 araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Vicks Baby Balm fiyatı ile ilgili araştırma yaptık ve eczanelerden bilgi aldık.Vicks Baby Balm nedir, kullananlar, kullananlar, yan etkileri, ne işe yarar ile ilgili bilgiler yazımızda yer almaktadır. Ülkemizde çok tüketilen ilaçlardan olanVicks Baby Balm de zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel ZamlıVicks Baby Balm Fiyatları 2021 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Vicks Baby Balm fiyat yer almaktadır. Vicks Baby Balm fiyatı 2021 yılında güncel olarak eczanelerden bilgi ile alınmıştır.

Vicks BabyBalm 50 g Sevgi dolu dokunuşunuzla bebeğinizin cildini nemlendirin. Aloe Vera özü, Biberiye ve Lavanta kokuları içerir. 6 aylık veya daha büyük bebekler için kullanılabilir. Kullanım Önerisi: Nemlendirmek için bebeğinizin cildine nazikçe masaj yaparak uygulayın.

Vicks BabyBalm İçerindekiler


Paraffinum Liquidum, Cocos Nucifena Oil, Petrolatum, Parfüm, Turpentine, Barbadensis Leaf Extract, Linalool, Geranioil, Aloe Vera ve lavanta gibi tamamen bitkisel bitki özütleri içermektedir.

Vicks BabyBalm Nasıl Kullanılır


6 ay ve daha üzeri bebeklerde cildin nem dengesini koruması için göğüsüne hafifçe masaj yaparak sürülebilir.

Vicks BabyBalm Dikkat Edilmesi Gerekenler


Ağız, göz çevresi, burun kenarları yada benzer hassas noktalara sürmekten kaçınılmalıdır. Buhar makinesi, sıcak suya yada benzeri şekillerde kullanılmamalıdır.

Vicks Baby Balm Fiyat , Vicks Baby Balm Eczane Fiyatı

  • Vicks babybalm güncel eczane fiyatı 34.90 TL’dir.

Bir Yorum Yap