Vodafone Ramazan Bedava İnternet

Vodafone 2023 Ramazan ayına özel bedava internet paketi, aboneler tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bedava internet kampanyalarından faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri, 11 ayın sultanı Ramazan’ın gelmesiyle birlikte, operatörün müşterilerine sunduğu Vodafone Ramazan bedava internet kampanyası detaylarını da araştırmaktadır. Ramazan ayı bereketiyle müşterilerine tam 1 ay boyunca hediye internet paketleri sunan Vodafone, bu sayede müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermeyi başarmaktadır.

Türkiye’nin en önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone, yılın 365 günün de olduğu gibi Ramazan Ayı’na özel kampanyalarıyla da GSM sektöründe adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır. Kampanya kapsamında tüm Vodafone bireysel faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilere sunulan bedava internet paketlerinin yanı sıra konuşma ve SMS (kısa mesaj) paketleri de kazanmak isteyen abonelerin öncelikle akıllı telefonlarına “Vodafone Yanımda” uygulamasını, Android Google Play Mağazası’ndan ya da Apple AppStore uygulama mağazasından indirmeleri gerekmektedir.

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet Paketi

Vodafone Ramazan ayına özel hediye internet kampanyası, Ramazan ayı boyunca devam etmektedir. İftar ve sahur saatlerinde bol bol internete girerek keyifli zaman geçirmek isteyen abonelere avantajlı kampanyalar sunulmaktadır. İnternet hızı konusunda çağ atlatan 4.5G aboneliğine geçmediyseniz, 3G uyumlu hattınızı 4.5G uyumlu hale getirerek 1 ay boyunca doyasıya kullanabileceğiniz 2 GB interneti Vodafone hattınıza tanımlatabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanarak hattınızı 4.5G aboneliğine taşımak için Vodafone uygulaması olan “Vodafone Yanımda” uygulamasını kullanmanız yeterlidir.

Ayrıca Turkcell bedava internet veren uygulamalar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Sahur Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone sahur hediye internet paketi fırsatı, özellikle “Vodafone İnternet Avcıları” mobil uygulamasını akıllı telefonuna yükleyen abonelerin yararlanabildiği kampanyalar arasında yer alıyor. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra kişisel bilgileriniz ile sisteme giriş yaparak radarda yer alan BİT topluluğuna giriş yapıp ekranda gözüken “Oyna” bağlantısına tıkladığınızda hediye internet kazanma imkanı doğmaktadır. Bu oyunla toplayabildiğiniz kadar “Bit”leri toplayarak hattınıza yeni internet paketini tamamen ücretsiz bir şekilde tanımlatabilirsiniz.

Topladığınız “Bit”ler ile Vodafone’dan hediye internet paketi kazanabilmeniz için en az 300 Bit toplamanız şarttır. Uygulama ekranı üzerinden 300 Bit topladıktan sonra 1 saat kullanım süresi bulunan 1 GB bedava internet hattınıza hemen tanımlanmaktadır. İnternet hediyelerinizi onaylatmak için uygulama üzerinde “Mağaza” yazan bağlantı menüsü üzerinden giriş yaparak bedava internet paketinize kavuşabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde Vodafone, tüm abonelerine; Ramazan ayı boyunca sahurdan iftara keyifli vakit geçirirken bir yandan da bedava internet paketi kazanma fırsatı sunmaktadır.

Vodafone Faturasız Abonelere Özel Ramazan Kampanyası

Vodafone faturasız hatlar için Ramazan kampanyası 2023 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi gelenekselleşmiş biçimde devam etmektedir. Bu kampanyadan yalnızca Vodafone faturasız hatta sahip aboneler yararlanabilmektedir. Kampanyanın Ramazan ayı bitimine kadar devam edeceği açıklanmıştır. Kampanya kapsamında faturasız Vodafone abonelerinin; 22 TL yükleme yapmalarına karışlık her yöne 750 dakika konuşma ve 250 SMS (kısa mesaj) paketleri ile birlikte 3 GB Vodafone bedava internet paketi sunulmaktadır. Bu kampanyadan hemen yararlanmak için size en yakın Vodafone şubesine müracaat ederek kampanyaya katılabilirsiniz. Paketi hattınıza tanımlattıktan sonra kalan kullanım haklarınızı kontrol etmek için “OZET” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Freezone Ramazan Ayı Bedava İnternet Paketi

Vodafone Freezone abonelerine özel Ramazan internet paketi kampanyası, Freezone aboneleri için hazırlanmış olan İnternet Avcıları oyunu ile sunulmaktadır. Bu müşterilere aynı zamanda iPhone kazanma şansı da verilmektedir. Hemen Vodafone Ramazan bedava internet kampanyasına dahil olmak için uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Vodafone ramazan paketi 2023

Ramazan ayı boyunca devam etmektedir. İftar ve sahur saatlerinde bol bol internete girerek keyifli zaman geçirmek isteyen abonelere avantajlı kampanyalar sunulmaktadır.

Vodafon Ramazan hediye internet

Vodafone sahur hediye internet paketi fırsatı, özellikle “Vodafone İnternet Avcıları” mobil uygulamasını akıllı telefonuna yükleyen abonelerin yararlanabildiği kampanyalar arasında yer alıyor.

Vodafone bedava internet 2023

Vodafone faturasız hatlar için Ramazan kampanyası 2023 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi gelenekselleşmiş biçimde devam etmektedir.

2 Yorum

Bir Yorum Yap