DOLAR

8,4975$%0.9

EURO

10,2738%0.95

GRAM ALTIN

496,36%1,00

ÇEYREK ALTIN

7.515,81%0,74

BİTCOİN

427899฿%-9.15416

ETHEREUM

32752Ξ%-8.69195

a

Vodafone Twitch Paketi , Vodafone Gamer Paketi Twitch Bit , Gamer video paketi ne ise yarar, Vodafone Gamer paketi iptal, Vodafone Gamer Paketi nedir Vodafone FreeZone Gamer Paketliler, Uyumlu Genç Oyun ve Redli Genç Oyun Tarifeliler Twitch Bits Kazanıyor!

Hediye 50 Twitch Bit’e sahip olmak için Uyumlu Genç Oyun Tarifesi, Redli Genç Oyun Tarifesi veya Gamer Paketi sahibi olup Vodafone Yanımda uygulamasındaki kampanya sayfasında ‘’Hediye Kodunu Al’’ butonuna tıklayarak şifreni alman yeterli. Aktivasyon Süreci adımlarını takip et, sana özel 50 Twitch Bit’i kullanmaya hemen başla!

Twitch Nedir?

Twitch, 2011 yılında kurulan e-spor ve oyun odaklı bir canlı yayın platformudur. Temmuz 2021 itibariyle 7.5 Milyona yakın aktif yayıcısı bulunan platform, günlük ortalama 15 Milyon ve aylık 140 Milyon izleyiciyle dünyanın en büyük yayın platformudur. 2014 yılında Amazon bünyesine geçen platform dünyadaki internet trafiğinin en büyük kaynaklarından biri olarak görülmektedir.

Twitch’te Ne Gibi İçerikler Bulabilirim?

Twitch’te çekişmeli e-spor karşılaşmaları, en yeni oyunların canlı yayınları, amatör ve profesyonel müzisyenlerden dinletiler gibi eğlenceli canlı içeriklere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Twitch üzerinden yayıcıların önceki içeriklerine de erişebilirsiniz. Sevdiğiniz yayıncılara abone olarak, onlara destek olabilir ve en son içeriklere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Twitch’i Nasıl kullanabilirim?

Twitch uygulamasını App Store ve Google Play Store üzerinden mobil cihazlarınıza indirebilir ve Vodafone kalitesiyle her yerde kullanabilirsiniz. Sadece Vodafone Freezone’da, Uyumlu Genç Oyun ve Redli Genç Oyun tarifelerinde, Genç Kolay Paket Oyun’da ve Gamer Ek Paketlerinde İnternetinizi hiç düşünmeden Twitch’e sınırsızzz akabilir ve eğlenceli içerikleri kesintisiz izleyebilirsiniz!

Esaslar

Hediye 50 Twitch Bits

 • Uyumlu Genç Oyun tarifesinde, Redli Genç Oyun tarifesinde ve Gamer Paketleri’nde hediye 50 Twitch Bits
 • Kampanya 20.04.2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kod almak için Uyumlu Genç Oyun Tarifesi, Red’li Genç Oyun Tarifesi veya Gamer Paketleri’nden birine sahip olmak gerekir.
 • Uyumlu Genç Oyun Tarifesi ve Red’li Genç Oyun Tarfesi 26 yaş altı hat sahibi veya kullanıcılar tarafından alınabilir.
 • Kodunu aldıktan sonra www.twitch.tv/redeem sayfasına girerek 50 Twitch Bit’ini hesabına yükleyebilirsin.
 • Haftalık Gamer Paketi sahibi aboneler pakete sahip olup paket fiyatını ödediği sürece 7 günde bir şifre alma hakkı vardır.
 • Faturasız vodafone müşterilerinin kod alabilmesi için son 30 gün içinde bakiyelerine minimum 20TL yükleme ön koşulu vardır.
 • Uyumlu Genç Oyun Tarifesi, Redli Genç Oyun Tarifesi ve Aylık Gamer Paketi sahibi aboneler pakete sahip olup paket fiyatını ödediği sürece 30 günde bir şifre alma hakkı vardır.
 • Kampanya Vodafone FreeZone abonelerine yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde hediyelerin iptali gerçekleştirilebilir.
 • Vodafone Freezone Gamer Paketlerinden alınan şifrelerin her biri ile yalnızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir. Ürün ve hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler iade edilmez.
 • Şifre ekranında veya oyun içinde yaşanacak teknik aksaklıklardan Vodafone FreeZone sorumlu değildir.
 • Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Vodafone FreeZone kampanyayı durdurma, koşullarını ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kodları 5.000 adetle sınırlıdır.  
 • Vodafone; Uyumlu Genç Oyun Tarifesi’nde, Redli Genç Oyun Tarifesi’nde ve Gamer Paketleri’nde içerik ve fiyat değişikliği yapma hakkı saklıdır.

Aktivasyon Süreci

Vodafone Twitch Paketi, Vodafone Twitch Paketi

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türk Telekom / Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi – 45TL

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0