Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda mobil uygulamasıyla bedava internet paketi yapmak, milyonlarca abonesi bulunan Vodafone şirketinin müşterilerine sunduğu avantajlı hizmetlerin başında gelmektedir. Herhangi bir ücret ödemeden bedava internet paketi kullanabilmek için öncelikle Vodafone şirketinin akıllı telefon mobil uygulaması Yanımda’nın indirilmesi gerekmektedir. Vodafone Yanımda bedava internet kampanyasına katılmak için ilk olarak akıllı telefonunuza bu mobil uygulamayı indirdikten sonra belirtilen işlemleri yapmanız şarttır. Bu sayede Vodafone bedava internet paketine sahip olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda mobil uygulaması tamamen ücretsiz olarak akıllı telefon mağazalarından tek tıkla indirilebilmektedir. Vodafone Yanımda mobil uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için Google Play Store mağazasından, iOS işletim sistemine sahip telefonlar içinse App Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek çok kolaydır.

Vodafone Yanımda Hediye İnternet Paketi

Vodafone Yanımda uygulamasıyla hediye internet kullanabilmek için uygulama üzerinde yer alan “Bana Ne Var Çarkı”nın kullanılması gerekmektedir. Bilindiği üzere Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari hat müşterisi bulunan dünyanın önde gelen telekomünikasyon devlerinden Vodafone’un 2017 yılından bu yana devam ettirdiği bu hediye çarkı ile pek çok farklı hediye kazanabilindiği gibi Vodafone aboneleri hatlarında tanımlı şekilde kullanabilecekleri bedava internet paketlerine de bu uygulama sayesinde kolaylıkla ulaşabilmenin keyfini çıkarmaktadır. Faturalı veya faturasız fark etmeksizin bütün Vodafone abonelerinin kullanabileceği bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Telefon fiyatları ne zaman düşer? Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone Yanımda Bana ve Var Çarkı ile hediye internet kampanyasına katılmak sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. Tüm Vodafone aboneleri faturalı ya da faturasız müşteri olmaları fark etmeksizin bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon devlerinden Vodafone şirketinin Yanımda mobil uygulamasını akıllı telefonunuza uygulama mağazasından tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kurduktan sonra, uygulamaya giriş yaparak Vodafone Bana Ne Var Çarkı’nı açabilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Türk Telekom / Faturalı Kontrol Sizde Ultra 12 GB Paketi – 55TL

Hediye çarkı sistemi sayesinde her hafta pazartesi günlerinden itibaren dakika – sms ve bedava internet kazanabilirsiniz. Kazanmanız için öncelikle haftanın başını yani pazartesi gününü beklemeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılım diğer günlerde de olsa da hediyeleri kazanmak için her hafta çarkın yenilenmesini beklemeniz gerekecektir. Her pazartesi günü akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirdiğiniz Vodafone yanımda mobil uygulamasına katılarak bana ne var çarkında şansınızı deneyip birbirinden özel hediyelerle birlikte bedava internet paketleri de kazanabilirsiniz.

Vodafone Haftalık Bedava İnternet Paketi

Vodafone’dan haftalık hediye internet paketi kazanabilmek için tek yapmanız gereken milyonlarca Vodafone abonesinin olduğu gibi akıllı telefonunuza uygulama mağazasından Yanımda uygulamasını indirmektir. Bu uygulamayı indirmek ve indirdikten sonra kullanmak tamamen ücretsiz olduğu için faturalı veya faturasız fark etmeksizin tüm Vodafone abonelerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Akıllı telefonunuza Vodafone Yanımda uygulaması indirerek haftalık bedava internet kazanmak için şunu yapmanız gerekmektedir:

  • Android işletim sistemine sahip Samsung, Sony, Xiaomi, Huawei, Vestel gibi akıllı telefonların Google Play Store mağazasına
  • iOS işletim sistemine sahip Apple iPhone marka telefonların ise App Store uygulama mağazasına

giriş yapıldıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasının bedava olarak indirilmesi gerekmektedir. Her pazartesi Vodafone yanımda uygulamasının üzerinde yer alan bana ne var çarkını çevirerek şansınıza göre birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeler arasında haftalık ve günlük olmak üzere bedava dakika yani konuşma süresi, bedava kısa mesaj yani sms hakkı ve birbirinden farklı kotalarla sınırlı bedava internet paketleri yer almaktadır. Vodafone Yanımda bedava internet kazanmak işte bu şekilde görüldüğü gibi oldukça basittir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.