Dizi Haberleri

Westworld 3. Sezon 1. Bölüm Fragman İzle

Westworld 3. Sezon 1. Bölüm Fragman İzle, Westworld 3. Sezon 1. Bölüm Fragman İzle

Westworld 3. Sezon 1. Bölüm Fragman Full HD İzle – Westworld 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Tek Parça izle , 1. bölüm fragmanı yayında.

Emmy ödüllü “Westworld” üçüncü sezonuyla geri dönüyor! Geçtiğimiz sezonda parkın dışına çıkmayı başaran Dolores, yeni sezonda gerçek dünyayı keşfederken insanlıkla karşı karşıya geleceği bir savaşa hazırlanacak, Bernard ise onu durdurmanın bir yolunu arayacaktır.

İlk bölümde Yeni Los Angeles’ta bulunan Dolores, Caleb ile zaman geçirmeye başlar ve gerçek dünyada yapay zekalı varlıklara nasıl davranıldığını öğrenir.

Westworld Konusu

WestworldJonathan Nolan ve eşi Lisa Joy’un HBO için oluşturdukları 2 Ekim 2016 tarihinde yayına giren bilimkurgu gerilim türünde televizyon dizisi. Dizi yazar Michael Crichton‘un 1973’te yazıp yönettiği aynı adlı filmden uyarlamadır. Nolan eşi Joy’un yanı sıra yönetici yapımcı olarak görev alırken J. J. Abrams ve Bryan Burk, Nolan ile birlikte konuyu yönetmektedir. Dizinin galasının 2016’da yapılması zamanlandı.[2]

Dizinin Westworld adlı parkta gelecekçi temasının hikâyesi ”yapay zekanın doğuşu ve günahın geleceği hakkında karanlık bir macera” olarak tanımlandı. Kaynak

Yapımcı: Margot Lulick
Süre: 62dk
Tür:Bilim Kurgu , Dram , Gizem
Yönetmen:Jonathan Nolan
Senarist:Jonathan Nolan
Yapımı:2020 – ABD

Westworld 3. Sezon 1. Bölüm Fragman Full HD İzle

https://www.youtube.com/watch?v=pDJbFA32_QY
Westworld 3. Sezon 1. Bölüm Fragman Full HD İzle

Bir Yorum Yap