İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel Fiyatlar
  3. Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları

Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları

yenikapi-bandirma-feribot-fiyatlari

Teknobilgi, bilgilendirme mesajlarına 2020 yılında da devam ediyor. 2020 yılı girdikten sonra çok sorulan sorulardan biri de Yenikapı bandırma feribot fiyatları 2020 yılında ne oldu ve ne kadar olacak sorularıydı. Tabi Yenikapı bandırma feribot  firmaları soruları ve Yenikapı bandırma feribot saatleri de diğer gelen sorular arasında. Yenikapı bandırma arabalı vapur fiyatları 2020 yılı için nasıl ?

Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları
Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları

Yenikapı Bandırma feribot fiyatları 2020 ekonomi sınıfında 53 TL’den başlamaktadır. İdo Bandırma hattında esnek fiyat tarifesi geçerli olup erken alımlarda 53 TL’den başlayan İdo Yenikapı-Bostancı Bandırma feribot fiyatları sefer günü yaklaştıkça artmaktadır. Örnek vermek gerekirse 3 gün önceden 53 TL olan bilet fiyatı sefer gününden 1 gün önce ekonomi sınıfında 77 TL business sınıfında 94 TL’ye kadar çıkmaktadır. Sonbahar kış döneminde sadece cuma ve pazar günleri düzenlenen arabalı feribot seferlerinde ise otomobil ücretleri 246 TL ekonomi, 276 TL business, 1200 TL’den başlayan fiyatlarla business classta fiyatlandırılmaktadır.

https://goo.gl/maps/ugshDNsBuUnApUZu6

Yenikapı Bandırma Feribot Ücretleri 2020

Yenikapı bandırma feribot fiyatları 2020 yılında Bandırma Yenikapı-Bostancı seferlerinde İDO esnek fiyat tarifesini uygulamakta olup fiyatlar anlık değişkenlik göstermektedir. Şuanda yansıtılan fiyatlar 48 TL ile 72 TL arasındadır.

Yorum Yap

Yorum Yap