SEO

Yerel SEO Hizmetleri nedir ve nasıl işinizi artırmak için yardımcı olur?

Yerel SEO, yerel çevrimiçi pazarlamanın oldukça etkili bir şeklidir. İşletmenizi ihtiyaç duyduklarında yerel müşterilerinize tanıtmanıza olanak tanır. Yerel SEO, Google ve işletme dizinlerini ve sarı sayfaları kullanır. Milyonlarca kullanıcı, bölgelerindeki yerel işletmeleri bulmak için günlük olarak bu dizinleri kontrol ediyor.

Yerel SEO, broşürleri insanların mektup kutusuna bırakmak veya ürün veya hizmetinizle ilgilenen biri tarafından görülebilecek veya görülmeyebilecek yerel gazeteye reklam koymak gibi değildir. Yerel SEO, müşterilerinize ihtiyaç duyduklarında ulaşmanızı ve satın almaya hazır olmanızı sağlar.

Yerel SEO hizmetlerinin yeni müşteriler çekmenize ve böylece işinizi artırmanıza yardımcı olduğunu kanıtlayan bazı önemli faktörler.

1. Yerel müşteriler kendi bölgelerinde iş bulmak için çevrimiçine geçiyorlar: Dünya mobil hale geldi ve İnternet’i kullananların yaklaşık% 65-70’i kendi bölgelerinde hizmet bulmak için kullanıyor. Bilgi bulmak için kağıt dizinleri kullananların sadece% 35-30’u vardır.

2. İstemi ve son derece odaklanmış: Yerel kullanımı SEO ve çevrimiçi dizinler size gerçekten ihtiyaç duyduklarında potansiyel müşterinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Size gerçekten ihtiyaç duyduklarında müşterinizle bağlantı kurmak için daha iyi bir zaman yoktur.

3. Mobil kullanıcılardaki büyüme: Giderek daha fazla sayıda yerel müşteri, dolaşırken yerel işletmeyi bulmak için cep telefonlarını kullanıyor. Yerel SEO pazarlama hizmetleri, potansiyel müşterinizi asla kaçırmayacağınız anlamına gelen hem mobil hem de masaüstü kullanıcıları kapsar.

4. Artan YG oranı: Yerel dizin pazarlaması diğerlerinden daha yüksek dönüşüm oranına sahiptir. Diğer reklam araçlarının aksine, çok az boşa maruz kalmanızı sağlar. Bu kanıtlıyor yerel SEO hem verimli hem de uygun maliyetlidir.

5. Rakiplerinizin önüne geçmek için bir şans: Birçok yerel işletmenin kendi işleri için çevrimiçi bir listesi yoktur. İşletmelerin yalnızca% 10’u Google yer girişlerini yaptı ve burada rakipleriniz akıllıca ve daha fazla rekabet elde etmeden önce devam etme şansınız var.

MUTLAKA OKUMALISIN:    Yine de SEO nedir?

6. Çevrimiçi dizinlerin birçoğu şimdilik ücretsiz: Çevrimiçi dizinlerdeki girişinizi talep etmek ücretsizdir ve Google Haritalar. Bu, işletmenizin şu anda ücretsiz tanıtımıdır, ancak sonsuza kadar olmayabilir.

7. Yerel gazeteler büyük bir düşüş yaşıyor: Yerel gazeteleri okuyan çok az insan var. Bu büyük düşüşün nedeni, insanların yerel haberleri ve yerel iş ve hizmetleri bulmak için İnternet’e yönelmesidir.

8. Online iş incelemelerine yüksek güven: Sözlü söz, yerel işletmelerin başarısında önemli bir faktördür. Potansiyel müşterilerinize, işletmenizi çevrimiçi olarak incelemelerini ve yüzlerce yeni müşteri çekmelerini sağlayın.

Bu faktörler şimdi güçlü ve gelecekte güçlenecek ve daha önemli hale gelecektir. Şimdi, yerel SEO’dan yararlanma ve rakipleriniz oraya ulaşmadan işinizi artırma zamanı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı