Devlet Destekleri

Gaziantep Kaymakamlık Yardım Başvurusu 2022

Gaziantep Kaymakamlık Yardım Başvurusu 2022 Gıda Erzak

Gaziantep Kaymakamlık Yardım Başvurusu 2022 yılında da devam ediyor. Ekonomik sıkıntıların son zamanlarda çok arttığı ülkemizde ramazan ayının da gelmesi ile birlikte, devlet, vakıflar, belediyeler ve kaymakamlıklar ihtiyaç sahiplerine sosyal yardım, bağış, erzak , gaz ve yakacak gibi bağışlarda bulunabiliyorlar. Yazımızın en alt kısmında detayları verdik.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başvuru Formu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Erzak Yardımı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gıda Yardımı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yardım Kolisi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Maddi Yardım hakkında detaylar yazımızda.

İlgili Yazılar:

Gaziantep Kaymakamlık Sosyal Yardımları Nelerdir?

Maddi imkanları olmayan ve maddi manevi yardıma ihtiyaç duyan aileler için yaptığı yardımlar vasıtasıyla vatandaşlarımızı memnun eden Gaziantep kaymakamlık sosyal yardımları ile ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor.

Sosyal yardımlar içerisine temel erzaktan, kira yardımına, yakacaktan ramazan kolisi yardımına kadar birçok bağış girebilir.

Gaziantep Kaymakamlık Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Gaziantep kaymakamlık yardım başvurusu yapmak isteyenler https://www.turkiye.gov.tr/gaziantep-buyuksehir-belediyesi linkinden başvuru yapabilir. Ayrıca sadece gıda yardımı almak isteyenler https://gidapaketi.gaziantep.bel.tr/ linkine tıklayarak gıda yardımı alabilir.

Gaziantep Şehitkamil Kaymakamlık Sosyal Yardım başvurusu ise http://www.sehitkamil.gov.tr/kaymakamligimiz-sosyal-yardimlasma-vakfi-mudurlugu-on-line-basvuru-sayfasi bağlantısından yapılabiliri.

Gaziantep şahinbey sosyal yardım başvurusu http://gaziantep.gov.tr/sahinbey-sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakfi-web-sitesi-uzerinden-online-basvuru-alinmasi bağlantısı üzerinden yapılabilir.

Şahinbey İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Adres:Eyüboğlu  Mahallesi, Değirmen Sokç  No: 5/ E Şahinbey / GAZIANTEPTelefon:0342 220 10 57Fax:0342 220 61 70

5 Yorum

  • Maddi yardım gıda destek yardım istiyorum kirada oturuyorum 3 tane çocuğum var yardıma desteğe ihtiyacım var nereye başvuru yapsam kimseden oynadı laflar gelmedi

  • Merhaba eşim engelli emekliliği olan biri 2500 TL maaş yetmiyor bizde yardım istiyorum 3çocuk okutuyorum evim kira kemo terapi alıyor esim

  • Maddi yardım ve gıda yardımı talebinde bulunmak istiyorum evim kira yardım ve desteğe ihtiyacım var

  • Eşim işten cıktı evim kira 3 çocuk okula gidiyor hayat şartları malum zaten yardim istiyoruz lütfen

Bir Yorum Yap