Twitter Zaman Akışı Sorunu

Twitter’da Zaman Ayarı Nasıl Yapılır?, Twitter’da Kısıtlandığını Nasıl Anlarız?, Twitter Geçici Kısıtlama Kaç Gün Sürer?, Twitter Zaman Akışı Sorunu, Detaylar yazımızda…

Twitter zaman akışı, paylaşılan gönderilerin ve takip edilen kullanıcı paylaşımlarının kişiye özel olarak sıralanarak gösterilmesidir. Eğer bir sorun olup uygulamadan çıkış yapılırsa tekrar giriş yaptığınızda kaldığınız yerden gönderi takibini yapmaya devam edebilirsiniz. 

Twitter dünyada çok sayıda kullanıcının aktif olarak takip ettiği ve paylaşımlar yaptığı sosyal medya uygulamasıdır. Güncel haberler ve trendler hakkında hızlı şekilde bilgi sahibi olabilir satış ve pazarlama yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için hesabınızı takip eden kullanıcı sayısının yüksek olması rakiplerinizden geride kalmamanız açısından oldukça önemlidir. Twitter Türk takipçi satın al seçeneği ile etkileşim oranınızı artırabilir daha fazla takipçi sayısına gerçek kullanıcılar ile ulaşabilirsiniz.

Twitter’da Zaman Ayarı Nasıl Yapılır?

Twitter uygulamasında oturum açtığınız cihazınızdan ayarlar sekmesine giriş yapın. Görsel alanında yer alan saat ve tarih ayarlarını Otomatik Ayarla seçeneği ile düzenleyin. Zamanı otomatik olarak ayarladığınızda Twitter da takip ettiğiniz kullanıcıların Tweetleri ve size özel paylaşımlar üst sırada yer alacaktır. Ayrıca kendi gönderilerinizin üst sıralarda yer alması ve daha fazla etkileşim sağlayarak takipçi sayınızın artması için Sosyalgram.com adresinde yer alan Twitter panelini inceleyebilirsiniz. Twitter takipçi satın al paketleri 19 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulmakta olup ekstra hediye ve avantajlı indirim hizmeti de sağlanmaktadır.

Twitter’da Kısıtlandığını Nasıl Anlarız?

Twitter hesabınızı bazı kuralların ihlali nedeni ile kısıtlayabilir. Profilinize giren takipçileriniz bununla alakalı olarak uyarı ile karşılaşabilir. Bu nedenle kısıtlamanın kaldırılması için Twitter’a talepte bulunmanız ve kısıtlamanın kaldırılmasını istemeniz gerekmektedir.

Twitter Geçici Kısıtlama Kaç Gün Sürer?

Kullanıcı adı veya şifrenizi belli bir sayıdan sonra yanlış girmeniz sonucu hesabınız geçici olarak kısıtlanabilir. Bu kısıtlama işlemi yaklaşık 1 saat kadar sürmekte olup kendiliğinden kalkmaktadır. Açıldıktan sonra hesabınıza kaldığınız yerden kullanım için giriş yapabilirsiniz. Paylaşımlarınız ve etkileşim oranlarınızın özgün ve dikkat çekici olması takipçi sayınızın artmasına ve hesabınızın popüler olmasına katkı sağlayacaktır. Ayrıca daha fazla takipçi kazanımı için mavi tik ile hesabınızı doğrulatabilirsiniz. Hızlı ve pratik şekilde etkileşim oranınızı artırabileceğiniz takipçi, yorum ve çok daha fazlasını Sosyalgram.com.tr adresindeki Twitter panelinden kolayca satın alabilirsiniz.

Bir Yorum Yap