Reklam

Websitemiz günlük ortalama 4000 9000 ve artan tekil ziyaretçiye sahiptir. İçerik kategorilerindeki alanlarda google’da ilk sıralarda otoriter bir sitedir. Websitemizin sunucu, içerik, yazar ve diğer giderlerini karşılamak adına reklam alanları kiralanmaktadır. Websitemizde tanıtım yazısı reklamları, header banner reklam, yazı içi banner reklam alanları bulunmaktadır.

Kimler Tanıtım Yazısı ve Footer Link Satın Almalı ?

Websitemizde en fazla gösterim alan kategoriler, seyahat,turizm, finans, hukuk, otomobil, oyun, güncel haber ve güncel fiyatlar kategorileridir. Seyahat firmaları, oteller, bungalov firmaları, bilet firmaları, avukatlar, hukuk bürolar ve hukuk ile ilgili diğer firmalar, oto galerileri, oto experleri, oto yedek parça firmaları, rent a car firmaları, oto aksesuar firmaları ve tüm sektörlerden e-ticaret siteleri için kaçırılmaz fırsatlar bulunmaktadır.

Tanıtım Yazısı Fiyatları ve Koşulları

  • Tanıtım yazısı tarafınızdan minimum 500 kelime ve özgün içerik olarak gönderilmelidir.
  • 1 tanıtım yazısından aynı siteye ve maximum 3 link çıkışı yapılmaktadır.
  • Tanıtım yazıları anasayfadan giriş yapılır.
  • Tanıtım yazıları ömürlüktür silinmez.
  • Adult, bahis, warez, esc vb illegal sektörlere tanıtım yazısı verilmez.
  • 1 tanıtım yazısı ücreti 550 TL’dir.
  • Avantajları : Tamamen özgün, organik ve hitli siteden anahtar kelimenizden bağlantı alarak sıranızı yükseltebilir, marka bilinirliği sağlayabilirsiniz.

Footer link ücreti 1 aylık 550 TL, 3 Aylık 1500 TL’dir.

Referanslarımız

Tanıtım yazısı referanslarımızdan bir bölümü aşağıdadır. Hosting, e-ticaret, smm panel, seo, kripto para, alışveriş platformu kategorilerinde Türkiye’nin en büyük firmaları Teknobilgi’yi tercih ediyor.

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde mailleriniz ilgili birim tarafından cevaplanacaktır.

Banner Reklam Fiyatları 2023 – Tanıtım Yazısı Fiyatları 2023 – Footer Link Fiyatları 2023 – Backlink Fiyatları 2023 – Backlink Satın al