Kylie Jenner Kimdir , Kylie Jenner Eski Hali , Kylie Jenner Kardeşleri , Kylie Jenner Serveti

Dünyanın en genç milyarderi olarak bilinen aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan ve beğeni rekorları kıran Kylie Jenner , bugüne kadar birçok estetik operasyon yöntemine başvurarak yepyeni bir görünüşe kavuşmuştur. Bugün, Kylie Jenner eski hali aratmasını yapanlar gördüklerine inanamıyor. Bu yazımızda size dünyaca ünlü olan bu güzel milyarderin hayatı hakkında bilgi vereceğiz.

Kylie Jenner Kimdir

Kris Jenner , eski soyadıyla Kris Kardashian adındaki annesinin Bruce Jenner ile evliliğinden Kylie Jenner doğmuştur. Kylie Jenner’ın aynı anne babadan olan bir diğer kardeşi de Kendall Jenner dır. Aile bir reality show ile ünlenerek birçok projede yer aldı ve ailenin bütün bireyleri milyarder oldu. Fakat aralarında en çok kazananı olarak bilinen Kylie Jenner’ın kendine ait bir markası var ve bu konuda çok başarılı.

Kylie Jenner 10 Ağustos 1997 yılında Los Angeles’ta dünyaya geldi. Şu anda 23 yaşında olan Kylie Jenner ayrıca Travis Scott’tan adı Stormi olan 1 çocuk sahibi.

Kylie Jenner Eski Hali

Yaptırdığı estetiklerle gündemde olan Kylie Jenner , eski haline göre oldukça değişmiş bir yüze ve fiziğe sahip. Kylie Jenner eski hali ve yani hali arasındaki farkı daha iyi görebilmeniz için;

kylie jenner eski hali
Kylie Jenner Kimdir , Kylie Jenner Eski Hali , Kylie Jenner Kardeşleri , Kylie Jenner Serveti 2

Kylie Jenner Kardeşleri

Kylie Jenner kardeşleri ; Kendall Jenner , Kim Kardashian , Kourtney Kardashian , Khloe Kardashian , Rob Kardashian, Brandon Jenner , Brody Jenner , Cassandra Marino , Burt Jenner

Kylie Jenner Serveti

Serveti1 Milyar Dolar
Doğum Tarihi10 Ağustos 1997
CinsiyetKadın
Boy1.68
MeslekYazar, Girişimci,Tv insanı,iş insanı,yetişkin model
MilliyetAmerikan

Bir Yorum Yap