Uzun Aktarmalarda Havalimanında Neler Yapılabilir?

Uzun aktarma sürelerini sıkıcı bir zorunluluktan çıkarıp fırsat dolu anlar haline getirmeye hazır mısınız? Öyleyse havalimanında zaman geçirme yöntemlerini keşfetmek için yazımıza göz atın!

Aktarmalı uçuşlar kimi zaman bir şehre varmak adına zorunlu olarak, kimi zamansa farklı sebeplerle tercih edilebiliyor. Örneğin; Antalya’dan Londra’ya gitmek isteyip direkt uçuş bulamadığınız için İstanbul aktarmalı bilet almış olabilirsiniz. Tabii bu seçeneği uçak biletinin daha uyguna gelmesi için de tercih etmiş olmanız muhtemel. Her halükarda önünüzde havalimanında geçirmeniz gereken uzunca bir süre var demektir. Peki, uzun aktarmalar sırasında havalimanında neler yapılabilir? Aktarmalı uçuş ipuçlarımız sizin için geliyor!

Aktarma Süresini En İyi Şekilde Değerlendirmenin Yolları

m oxdtEvnyZAY Id4EdMTm1U3tO5CLaRSIJ0jhXsFm1Lv65CZuWjzGppilyW3i9QaI23MZk4QC1Cv mVxnWieU zL p8uW9 fRwSDYVp1QWCyhvKnQJjdAs3rJ avXjzhmh a91oerw aBi6h7FLNw

Lounge Kullanımı

İstanbul Havalimanından aktarmalı uçuşlarınızda konforlu bir bekleyiş için İstanbul Airport VIP Lounge hizmetini satın alabilirsiniz. Bu hizmetle kalabalıktan uzak ve lüks bir bekleme alanında rahatça zaman geçirebilirsiniz. İstanbul Airport VIP Lounge hizmeti kapsamında ücretsiz masaj imkanından faydalanabilir, böylece önceki uçuşunuzun yorgunluğunu atarak yeni uçuşunuza tazelenmiş bir şekilde başlayabilirsiniz.

Burada sunulan özel bekleme alanlarında birbirinden leziz tatlar keşfedebilir, içeceğinizi yudumlarken bilgisayardaki işlerinizi halledebilir ve seyahat planınızı gözden geçirebilirsiniz. Hatta Peki, biraz eğlenceye ne dersiniz? 15-30 yaş aralığındaysanız İGA Youth Lounge hizmeti tam size göre! Dört saat ücetsiz Wi-Fi, kutu oyunları ve oyun konsollarıyla kendinizi bir eğlence merkezinde gibi hissedebilirsiniz.

Mağaza Turu ve Alışveriş

Havalimanındaki sergileri ve kitapçıları gezebilir, seyahat aranızda mini bir kültür turuna çıkabilirsiniz. Mağazaları turlayarak kendinize veya sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Duty Free ve hediyelik eşya dükkanlarından sevdiklerinizi şaşırtacak armağanlar seçebilirsiniz. Peki ya eşyalarınız? Dert etmeyin! Diğer uçuşunuza kadar havalimanını rahatça gezmek adına İGA Emanet Bagaj hizmetini satın alabilir, tüm kişisel eşyalarınızı güvenle emanete teslim edebilirsiniz.

Kişisel İhtiyaçlar

İGA Duş Hizmeti sayesinde aktarma süresini kendiniz için en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Böylece uzun saatler süren seyahat maceranızın yorgunluk izlerinden kurtulabilirsiniz. İGA Sleepod hizmetini satın alarak bir sonraki uçuşunuza kadar keyifle dinlenebileceğiz, hatta uyuyabileceğiniz konforlu bir alana da sahip olabilirsiniz.

Sleepod: Aktarmalı Uçuşların Kurtarıcısı

r fzpqtYK78le5f4WdOhj48fb8YuxOeerkakKiqk7I3p KkNg5r0mN1leZYgFjiq8PM UAwH5icuCBlHqVm2 IBhf0tJMYo lJyNriVYmPRJTH7roSrHLlutDe8 N86F2sIsfkNYTp8pz724OY3FzA

İGA’da “Sleepod” adı verilen hafif ve konforlu uyku kabinleri aktarmalı uçuşların şüphesiz bir numaralı kurtarıcısı! Bu ayrıcalıklı hizmet adeta mini bir otel deneyimi sunuyor. İGA Sleepod hizmetiyle size özel standart kullanım sunan yastık, yastık kılıfı ve battaniyeleri ya da ortopedik paketleri tercih edebilirsiniz.

Kullanımı kolay ve rahat bu kapsüllerle İstanbul Havalimanı (İGA Airport)’ndaki bekleme sürenizi tamamen size özel bir alanda konforla tamamlayabilirsiniz. İGA Sleepod’un faydaları sadece bunlarla da sınırlı değil! Bu uyku kapsülleri içerisinde şarj noktası ve el bagajı için özel alan da bulunuyor.

İGA Pass paketleri havalimanındaki uzun bekleme sürelerinize konfor ve verim katacak hizmetler sunuyor. Siz de mutlaka deneyimleyin!

Bir Yorum Yap