Ata demirer gazinosu nerede çekildi

Ata demirer gazinosu nerede çekildi sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Yılbaşı gecesinde ekranların sevilen isimlerinden Ata Demirer, Ata Demirer Gazinosu ile bizlerle.

Demirer, gösterisinde  hem stand-up yapıyor hem ‘tek kişilik gazino’ oluyor! 

Başarılı komedyen, Türk Sanat Müziği’nden operaya, halk müziğinden popa ve arabeske kadar geniş bir repertuvara sahip. Demirer’e sahnede Taşkın Sabah yönetiminde bir orkestra ve zaman zaman dansçılar eşlik ediyor.

Seyircinin hasretle beklediği mizah dolu hikayeler de şarkı aralarında sahnede yerini alıyor. Ata Demirer kendine has üslubuyla bir yandan şakalarıyla seyirciye kahkahalar attırıyor, bir yandan da şarkılarıyla, tiyatro sahnesine hoş bir seda getiriyor.

Peki Ata demirer gazinosu nerede çekildi ?

Ata demirer gazinosu nerede çekildi

Ata demirer gazinosu Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde çekilmiştir.

Ata Demirer Gazinosu kimleri taklit ediyor?

Orkestra şefi taşkın sabah diyeyim ki adamın olayı ne kadar ciddiye aldığını daha rahat anlatmış olayım. kesinlikle izleyin. pişman olmazsınız. hele bir sırrı süreyya önder taklidi var ki, sadece onun için bile gidilir. şu çok belli ki ata demirer her yanı saf yetenekle donatılmış çok özel bir sanatçı. şarkıyı normal sesle söylerken bir anda zeki müren’e, ardından tekrar kendi sesine dönüp saniye beklemeden fatih terim taklidi yapabilen, ege türküsü icra edip peşinden arya patlatabilen birinden bahsediyoruz.

Ata Demirer Gazinosu orkestra şefi kim?

Ata Demirer’e sahnede Taşkın Sabah yönetiminde bir orkestra ve zaman zaman dansçılar eşlik ediyor.

Bir Yorum Yap