Advertorial

Consulting Partner Veri Cloud

Teknobilgi.net veri cloud 2

Gelişmiş otomasyon ve yazılım ürünlerine baktığımızda, ülkemizde her geçen gün yeni atılımların olduğunu görmekteyiz. Özellikle dünyaca bilinen ve CRM çözümler sunan Salesforce firmasının yazılımları sayesinde, büyük ve küçük tüm işletmeler büyük kolaylıklar kazanmaktadır. Türk girişimi olan Veri Cloud markası ülkemizdeki ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, girişimlerini sürdürmekte ve bu sektörde yenilikler sunmaktadır.

Consulting Partner Veri Cloud

Global alanda hizmet veren işletmeler, son yazılım ürünü olan müşteri yönetim otomasyonu sayesinde işlerini oldukça pratik hale getirmekteler. Ülkemizde bu hizmeti ileri teknoloji gereçlerle sağlayan Veri Cloud gerek küçük gerekse büyük ölçekli firmaların ihtiyaçlarını kolayca çözümlemektedir. Öncelikli olarak verdiği hizmetler danışmanlık, otomasyon kullanımı, proje geliştirme, entegrasyon ve farklı metotların geliştirilerek kullanıma sunulmasıdır. Yüksek veri ihtiyaçları için farklı metotlar sunarak, işletmelerin kesintisiz hizmet vermelerini ve büyümelerini sağlamaktadır.

Veri Cloud Size Sunduğu Başlıca Hizmetleri

Günümüzde yüz binlerce Salesforce ürünlerini firmasında kullanıma açan işletmeler, diğer işletmelere göre daha teknolojik olarak gelişmekteler. Veri Cloud Salesforce Türkiye yetkili partneri olarak, gereksinim duyulması halinde ana firmanın sağladığı tüm hizmetleri yerli işletmelere sağlamaktadır. Yalnızca Türkiye’de değil genel olarak dünyanın birçok ülkesinde de ürünlerin tamamı hakkında hizmet vermektedir. Teknoloji geliştirme ve yazılım alanında tamamen konusunda uzman kadroya sahip olan şirket, dünyanın en popüler firmasının ürünlerini ülkemizle tanıştırmıştır.

Salesforce Ürünlerine Kolaylıkla Sizde Sahip Olabilirsiniz

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde yeniliklere bakıldığında ve işletmelerin büyüme oranlarını incelediğimizde, gerekli yazılım ve otomasyona sahip olan işletmelerin bir adım önde olduğunu görmekteyiz. Bunun başlıca nedeni ise yazılım ve teknolojiye yapılan yatırımların geri dönüşümünün fazla olması ve kısa sürede yüksek kazançlar elde edilmesidir. Veri Cloud yazılım ve otomasyon alanında en iyi hizmet veren markalar arasında yerini almaktadır. Salesforce markasının tüm ürünlerini işletmelerimize sunarak, daha ileri boyut yazılım gereksinimleri sağlamaktadır. Veri.cloud; Salesforce markasının Türkiye yetkili partneridir ve merkez şirketin sunduğu tüm hizmetleri bizlere sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz çözümler için veri.cloud web sitesi üzerinden irtibat kurabilir, gereksinim duyduğunuz tüm çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*