Oyun Haberleri

Dijital Hediye Nedir ve Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir? 

dijital hediye nedir ve dijital hediye secenekleri nelerdir 17080

Teknoloji ile birlikte birçok alışkanlığımız değiştiği gibi hediyelerde değişmeye başladı. Artık hayatımızda “Dijital hediye” diye bir tabir var. Peki, nedir bu dijital hediye ve tam olarak ne işe yarar? Merak edenler için tüm ayrıntıları anlatıyoruz.  

Dijital Hediye Nedir?

Online platformlar üzerinden oyun indirmek, paylaşım yapmak, sosyalleşmek veya canlı yayınlarla etkileşim halinde olmak artık hayatın bir parçası. İşte bu online platformların tüm özelliklerini kullanmanız için üretilen e-pin ve kodlar, dijital hediye olarak satışa sunulmaktadır. Oyun tutkunu olan sevdiklerinize yılbaşında veya özel günlerde dijital hediye kartları hediye ederek oyun dünyası başta olmak üzere birçok alanın tadını doyasıya çıkarmasını sağlayabilirsiniz. 

Dijital dünyadaki en iyi online platformların dijital hediye kartlarını Çiçeksepeti’nden sipariş edebilirsiniz. Çiçeksepeti uygulamasını indirerek güncel kampanyalar ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Online platformların sayısı günden güne artarken birçok popüler uygulama ortaya çıktı. Bu platformlar üzerinden oluşturulan hesaplarla dijital hediye kartlarını kullanabilirsiniz. Dijital hediye kartları; takas edilebilen oyuncu kartları, simgeler, görseller, dijital içerikler gibi birçok ürünü almanızı sağlar. Dijital hediye kartında yüklü olan bakiye sayesinde platform üzerinden satın alabilir ve kullanabilirsiniz. E-pin ve cüzdan kodu fiyatları, platformların kendi belirlediği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. 20₺, 50₺, 100₺, 250₺, 500₺ gibi seçeneklerde hediye kartları bulabilirsiniz. 

steam kolaj min
Dijital Hediye Nedir ve Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir?  9

1-) Steam Cüzdan Kodu

Steam, online olarak oyunları indirmenizi sağlayan ve sunan bir platformdur. Platform üzerinden hesap oluşturarak kredi kartınızla veya steam hediye kartları sayesinde istediğiniz oyunu satın alabilirsiniz. Steam cüzdan kodu ile şu özellikler aktif hale gelir:

● Yeni oyun satın alma veya oyun hediye etme.

● Oyun içi eşya ve avatar satın alma ile oyun için hediyeler gönderme.

● Steam Pazar üzerinden alım ve satım yapma.

● Steam oyunlarını dilediğiniz bilgisayardan indirerek sınırsız bir şekilde oynama. 

pubg kolaj min
Dijital Hediye Nedir ve Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir?  10

2-) PUBG Mobile UC ID

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan PUBG Mobile, UC ID ile oyun içi satın alma yapmanıza olanak tanır. Bu dijital hediye kartları sayesinde oyun içindeki avatarınızı güncelleyebilir, silahlarını güçlendirebilir, farklı özelliklere ilk olarak erişebilirsiniz. Satın aldığınız dijital kodu oyun üzerinden yükledikten sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. PUBG Mobile UC ID kodları, 60 UC ile başlar ve 8100 UC gibi rakamlara kadar sunulur. 

valorant kolaj min
Dijital Hediye Nedir ve Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir?  11

3-) Valorant VP

VALORANT Points veya kısaca VP, Riot Games’in çok oyunculu FPS video oyunu VALORANT’a ait para birimidir. 

● Bu para birimi ile oyun içi mağazada yer alan ajan, silah ve aksesuarları satın alabilirsiniz. 

● Mağazadaki ürünlerin yanı sıra VALORANT Points ile Seçkin Savaş Bileti alabilir ve oyun keyfini artıracak ödülleri kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

● Premium Savaş Bileti alarak sezon boyunca Ücretsiz Battle Pass aşamasına kadar olan tüm ödüllere sahip olabilirsiniz.

● Ek olarak Radyanit Puanı ajanların seviyelerini ve diğer çeşitli özelliklerin kilidini açmak için kullanılan puandır. Bu puanı VALORANT Points ile anında satın alarak elinizdeki silahları hızlıca güçlendirebilirsiniz. 

E-pin ve cüzdan kodu seçeneklerini Çiçeksepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

google play kolaj min
Dijital Hediye Nedir ve Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir?  12

4-) Google Play Hediye Kodu

Bir kod, sonsuz eğlence… Google Play hediye kodları ile keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca uygulama, oyun ve içeriği kullanabilirsiniz.  Son kullanma tarihi olmayan bu kodlar sayesinde mobil telefon veya tabletinize oyun indirebilir, uygulamaları keşfedebilirsiniz. Google Play uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve daha fazlasını Android, iOS, Chromecast ve web tarayıcınız dahil istediğiniz her cihazda ve her yerde kullanabilirsiniz.

point blank kolaj min
Dijital Hediye Nedir ve Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir?  13

5-) Point Blank TG 

Point Blank, çevrimiçi bir nişancı oyunudur. Güney Koreli bir oyun şirketi olan Zepetto şirketi tarafından geliştirilen oyun, Microsoft Windows platformu için uygundur. Oyun içerisinde CT-Force ve Free Rebels ismi verilen iki takım bulunur ve bu takımlar savaşır. Oyun içerisinde rütbe sistemi yer alır ve farklı maçlara girilip oynadıkça tecrübe puanı kazanılarak rütbe yükseltilir. Point Blank TG ise  oyun içi markette bulunan silahları, mühimmatları ve özel eşyaları satın almaya yarayan bir para birimidir. Point Blank TG para birimi ‘’Tam Gold’’ ismi ile de bilinmektedir. Bu para birimi sayesinde hızla silahlarınızı ve aksesuarlarınız güçlendirerek rütbenizi yükseltebilirsiniz. 

E-pin ve cüzdan kodu alışverişinizi hemen Çiçeksepeti üzerinden yapabilirsiniz.

bigo live kolaj min
Dijital Hediye Nedir ve Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir?  14

6-) Bigo Live Elmas

Online canlı yayın platformu olan Bigo Live, dünya çapında yayıncıların oyun ve diğer tüm canlı yayınlarını yaptığı bir alandır. Bu uygulamanın para birimi olan Elmas sayesinde uygulama içerisindeki ek özellikleri kullanabilirisiniz. Canlı yayınlarda özel hediyeler ve emojiler göndermek, yayıncılara katkıda bulunmak veya abone olmak, özel içerik seçeneklerine ulaşmak gibi birçok özelliği Elmas sayesinde kullanmanız mümkündür.

Bigo Live Elmas ve daha fazla e-pin ve cüzdan kodu Çiçeksepeti’nde!

apex kolaj min
Dijital Hediye Nedir ve Dijital Hediye Seçenekleri Nelerdir?  15

7-) Apex Legends Mobile Syndicate Gold

Apex Legends™ evreninde oynanan Apex Legends Mobile,  Electronic Arts tarafından geliştirilen bir oyundur. Kendi kategorisinin en kapsamlı mobile oyunu olan Apex Legends Mobile evreninde birçok oyun modu yer alır. Oyunda özel yeteneklerimin yanı sıra kaymak ve zıplamak büyük bir önem taşır ve bu nedenle karakteri geliştirmek oldukça önemlidir. Seçilen karakterin özel yeteneklerini doğru ve stratejik kullanmak oyunun anahtarı niteliğindedir. Karakteri geliştirmek ve daha iyi bir oyun deneyimi elde etmek için Apex Legends Mobile oyun içi para birimi Syndicate Gold kullanabilirsiniz. Syndicate Gold, oyun içi satın alımlarda kullanılır ve karakterinizi güçlendirecek her şeye ulaşmanızı sağlar. 

Dünyanın en iyi oyunları ve uygulamaları için ihtiyacınız olan tüm e-pin ve dijital hediye kartlarını Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. 

2 Yorum

Bir Yorum Yap