Evde Ek İş

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi, Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Merhaba sayın okuyucular. Bu yazımızda üzerinde duracağımız konu evde plastik bardak paketleme işi. Evde plastik bardak paketleyerek kazanç elde etmeniz mümkün. Günümüz şartlarının zorluğundan ötürü çalışan ya da çalışmayan her birey ek gelir elde etmek için ek iş arayışlarına girmektedir. Evde Ek iş olarak evde ya da uygun ortamda yapılabilecek ek işler hakkında internette ortamında bir araştırma yaptığınızda ne kadar geniş kapsamlı ek işlerin mevcut olduğunu görebilirsiniz. Bu ek işlerden birisi de evde plastik bardak paketleme işidir.

İlginizi çekebilir: Para Kazandıran Uygulamalar

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi 2021

Kolaylıkla yapılabilen ve eğlenceli, keyifli saatler geçirmenize de yardımcı olacak olan bu işin getirisi de azımsanmayacak düzeydedir. Evde plastik bardak paketleme işini evinizin her yerinde rahatlıkla yapabilirsiniz, dikkat etmeniz gereken şey hijyenik ortamda çalışmanız. Şöyle düşünün sizin paketlere koyduğunuz bardakları insanlar satın alıp paketlerinden çıkartıp yıkamaya gerek duymadan kullanıyorlar. O bakımdan sizde paketleme yaparken hijyene azami özen göstermelisiniz. Kolay olduğu kadar temiz de bir iştir. Dökülme akma evi kirletme dezavantajları bulunmamakta. Ayrıca size yardım edebilecek bir kaç kişi de varsa çevrenizde bu işi çok daha çabuk yapabilir ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Evde ek iş imkanı veren firmaların sizlere göndereceği plastik bardakları hijyenik ortamda, firmanın size verdiği talimat doğrultusunda 10’ar, 20’şer veya 50’şer li paketler halinde naylon poşetlere koyarak plastik bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde Plastik bardak paketleme işi veren firmalar, gelen başvuruları ön değerlendirmeden geçirip karar verdikten sonra başvuru sahibine dönüş yapar adres bilgilerini alırlar. Bu telefon görüşmesinde firmanın prensipleri anlatılır ve sizin bu şartlarda çalışıp çalışmayacağını sorgulanır. Anlaşma sağladığınız takdirde işveren firma, gerekli tüm malzemeyi size sayılı olarak teslim eder. Plastik bardak paketleme işinde kullanılan malzemeler;

Plastik yada karton bardak

Şeffaf ambalaj poşeti

Paket lastiği

Eldiven

Paketleri koyacağınız büyük karton koli

Evde Plastik Bardak Paketleme İşinden ne kadar kazanırsınız?

Evde plastik bardak paketleme işi veren firmaların genellikle ücret politikası paket başına ücret. Paket başına yaklaşık olarak 1TL verirler. 10 paket plastik bardak paketlerseniz 10TL kazanırsınız. 100 paket bardak paketlerseniz günlük 100TL kazanırsınız. Her ay 20 gün iş aldığınızı günlük 100 paket bardak yaptığınızı varsayarsak işveren firma aylık olarak size 2000 TL ücret ödemesi yapılacaktır. Sizin de bildiğiniz gibi günlük ne kadar çok paketleme işi yaparsanız o kadar çok kazanma imkanınız olacaktır. Tabi ki bu ücretler işveren firmaya göre değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar paket başına 50 kuruş vermektedir, bu şekilde bile 20 günde 1000 TL kazanmanız mümkün. Özellikle son dönemlerde ek iş arayan insanların çoğalması firmalarında ek iş yapanlara verdiği ücretleri aşağıya çekmesine sebep olmuştur. Bunu da göz ardı etmemek gerekir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi veren firmalara nasıl başvuru yapılır?

Türkiye genelinde birçok firma evlere plastik bardak paketleme işi vermektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Eskişehir gibi büyük şehirlerde evlere ek işveren firmaların sayısı haliyle çok daha fazladır. Bu şehirlere uzak olsanız bile işveren firmaların yaşadığınız şehirlerde de şubeleri olabiliyor, o yüzden firma bu şehir dışındaki şubeleri aracılığıyla evlere ek iş verebiliyor.

O bakımdan sadece şehrimizde bulunan değil tüm Türkiye de ki firmalarla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. İnternet ortamında araştırmalar yaparak, yakınınızda bulunan işletmeler ile görüşerek ulaşmaya çalışmalısınız. Ayrıca evlere ek işveren firmalar sizin bilgilerinize sayfamızdan da ulaşabilmektedir. yazının alt kısmına yorum yapınız.

Evde plastik bardak paketleme işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, veya iki farklı ek iş yapabilirim diyorsanız web sitemizde bulunan diğer ek iş imkanları üzerine yazılmış yazılarımıza göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Sizde neden evde ek iş yaparak yaşam standardınızı daha yükseklere taşımayasınız? Sizler için ekibimiz güncel evde ek iş ilanları üzerinde devamlı çalışma yapmakta ve en güncel en verimli evde ek iş olanaklarını siz değerli takipçilerimize sunmaya çalışmaktadır.

55 Yorum

Bir Yorum Yap