İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi 2020 Evde Ek İş Plastik Bardak Paketleme işi Firmaları Plastik Evde Bardak Paketleme İletişim

Merhaba sayın okuyucular. Bu yazımızda üzerinde duracağımız konu evde plastik bardak paketleme işi. Evde plastik bardak paketleyerek kazanç elde etmeniz mümkün. Günümüz şartlarının zorluğundan ötürü çalışan ya da çalışmayan her birey ek gelir elde etmek için ek iş arayışlarına girmektedir. Evde Ek iş olarak evde ya da uygun ortamda yapılabilecek ek işler hakkında internette ortamında bir araştırma yaptığınızda ne kadar geniş kapsamlı ek işlerin mevcut olduğunu görebilirsiniz. Bu ek işlerden birisi de evde plastik bardak paketleme işidir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi 2020

Kolaylıkla yapılabilen ve eğlenceli, keyifli saatler geçirmenize de yardımcı olacak olan bu işin getirisi de azımsanmayacak düzeydedir. Evde plastik bardak paketleme işini evinizin her yerinde rahatlıkla yapabilirsiniz, dikkat etmeniz gereken şey hijyenik ortamda çalışmanız. Şöyle düşünün sizin paketlere koyduğunuz bardakları insanlar satın alıp paketlerinden çıkartıp yıkamaya gerek duymadan kullanıyorlar. O bakımdan sizde paketleme yaparken hijyene azami özen göstermelisiniz. Kolay olduğu kadar temiz de bir iştir. Dökülme akma evi kirletme dezavantajları bulunmamakta. Ayrıca size yardım edebilecek bir kaç kişi de varsa çevrenizde bu işi çok daha çabuk yapabilir ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Evde ek iş imkanı veren firmaların sizlere göndereceği plastik bardakları hijyenik ortamda, firmanın size verdiği talimat doğrultusunda 10’ar, 20’şer veya 50’şer li paketler halinde naylon poşetlere koyarak plastik bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde Plastik bardak paketleme işi veren firmalar, gelen başvuruları ön değerlendirmeden geçirip karar verdikten sonra başvuru sahibine dönüş yapar adres bilgilerini alırlar. Bu telefon görüşmesinde firmanın prensipleri anlatılır ve sizin bu şartlarda çalışıp çalışmayacağını sorgulanır. Anlaşma sağladığınız takdirde işveren firma, gerekli tüm malzemeyi size sayılı olarak teslim eder. Plastik bardak paketleme işinde kullanılan malzemeler;

Plastik yada karton bardak

Şeffaf ambalaj poşeti

Paket lastiği

Eldiven

Paketleri koyacağınız büyük karton koli

Evde Plastik Bardak Paketleme İşinden ne kadar kazanırsınız?

Evde plastik bardak paketleme işi veren firmaların genellikle ücret politikası paket başına ücret. Paket başına yaklaşık olarak 1TL verirler. 10 paket plastik bardak paketlerseniz 10TL kazanırsınız. 100 paket bardak paketlerseniz günlük 100TL kazanırsınız. Her ay 20 gün iş aldığınızı günlük 100 paket bardak yaptığınızı varsayarsak işveren firma aylık olarak size 2000 TL ücret ödemesi yapılacaktır. Sizin de bildiğiniz gibi günlük ne kadar çok paketleme işi yaparsanız o kadar çok kazanma imkanınız olacaktır. Tabi ki bu ücretler işveren firmaya göre değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar paket başına 50 kuruş vermektedir, bu şekilde bile 20 günde 1000 TL kazanmanız mümkün. Özellikle son dönemlerde ek iş arayan insanların çoğalması firmalarında ek iş yapanlara verdiği ücretleri aşağıya çekmesine sebep olmuştur. Bunu da göz ardı etmemek gerekir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi veren firmalara nasıl başvuru yapılır?

Türkiye genelinde birçok firma evlere plastik bardak paketleme işi vermektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Eskişehir gibi büyük şehirlerde evlere ek işveren firmaların sayısı haliyle çok daha fazladır. Bu şehirlere uzak olsanız bile işveren firmaların yaşadığınız şehirlerde de şubeleri olabiliyor, o yüzden firma bu şehir dışındaki şubeleri aracılığıyla evlere ek iş verebiliyor.

O bakımdan sadece şehrimizde bulunan değil tüm Türkiye de ki firmalarla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. İnternet ortamında araştırmalar yaparak, yakınınızda bulunan işletmeler ile görüşerek ulaşmaya çalışmalısınız. Ayrıca evlere ek işveren firmalar sizin bilgilerinize sayfamızdan da ulaşabilmektedir. yazının alt kısmına yorum yapınız.

Evde plastik bardak paketleme işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, veya iki farklı ek iş yapabilirim diyorsanız web sitemizde bulunan diğer ek iş imkanları üzerine yazılmış yazılarımıza göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Sizde neden evde ek iş yaparak yaşam standardınızı daha yükseklere taşımayasınız? Sizler için ekibimiz güncel evde ek iş ilanları üzerinde devamlı çalışma yapmakta ve en güncel en verimli evde ek iş olanaklarını siz değerli takipçilerimize sunmaya çalışmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (40)

 1. _avatar

  Evde pilastik bardak paketleme isi yapmak istiyorum ankarada oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 2. _avatar

  Plâstik bardak paketleme işi bende istiyorum

 3. _avatar

  Evde paket işi yapmak istiyorum

 4. _avatar

  Merhaba bardak paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş bekliyorum

 5. _avatar

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum . Geri dönüş bekliyorum.

 6. _avatar

  bende istiyorum istanbul tuzla

 7. _avatar
  3 ay önce

  Merhaba ben esengül esimle bosamna aşamasındayım 2 çocuğum var zor durumdayım bu isi yapabiluceğimi düşünüyorum elazığ merkez bahcelievler

 8. _avatar

  Merhaba bende evde ek is yapmak istiyorum fakat ıletısım bilgileriniz neden yok anlayamadım

 9. _avatar

  Evde 3 kişi yapmayı düşünüyoruz bu işi çok rahat istenilen sayıda yapabiliriz. Geri dönüşünüzü bekliyoruz.

 10. _avatar
  3 ay önce

  Eve iş almak istiyorum bardak paketleme isinden geri donus yaparsaniz sevnirim
  İstanbul sultanbeyli

 11. _avatar
  3 ay önce

  Merhaba İstanbul bahçelievler soğanlı da ikamet ediyorum bu işe ihtiyacımız var üniversite öğrencisiyim 5 kişi birlikte yapmayı düşünüyoruz

 12. _avatar
  3 ay önce

  Sude naz Midilli. Bursa kestelde yaşıyorum 17 yaşındayım. Acil işe ihtiyacım var. Öğrenciyim. Elim hızlıdır. Titiz çalışırım. Geri dönerseniz sevinirim.

 13. _avatar
  3 ay önce

  Merhaba ben demet evliyim iki çocuk annesiyim ise gidemedigim için ek ise ihtiyacım var malatya merkezde oturuyorum bana donerseniz sevinirim

 14. _avatar

  merhaba bende istiyorum istanbul şişli

 15. _avatar

  Merhaba evde pakatleme işi arıyorum daha önce yaptım el yatkınlığım var ekibimde var hızlı ve titiz çalışırız manisadan yazıyorum

 16. _avatar

  Plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorum 2 kişiyiz elimiz hızlıdır Nevşehir /Nar

 17. _avatar

  Evde plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorum 2 kişiyiz elimiz hızlıdır Nevşehir ‘ deyiz

 18. _avatar
  2 ay önce

  Bursa Osmangazi de oturuyorum evde ek iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 19. _avatar

  2 kişiyiz maltepede oturuyoruz bu işi yapmak istiyoruz gelirimiz az

 20. _avatar

  Acil olarak evde ürün paketleme işine ihtiyacm var acil dönüş yaparsnz sevinirm

 21. _avatar

  Evde bardak paketleme işini yapmak istiyorum.
  Temiz ve titiz çalışıyoruz.

 22. _avatar
  1 ay önce

  Merhaba istanbul üsküdarda oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 23. _avatar
  1 ay önce

  Evde plastik bardak paketlemek istiyorum çok ihtiyacım var

 24. _avatar
  1 ay önce

  Ben evde sabahtan akşama kadar boş oturuyorum lise öğrencisi yım bana dönüş yaparsanız sevinirim

 25. _avatar

  işinde başarılı 4 kişilik bir ekibiz.

 26. _avatar

  Evime katkıda bulunmak ısıtıyorum yardımcı okursanız sevınırım

 27. _avatar

  Merabalar İzmir’de oturuyorum plastik bardak paketlemek istiyorum çok ihtiyacım var dönerseniz çok sevinirim

 28. _avatar

  SEFAKÖYDE oturuyorum bu işten almak ve bende evimde yapmak istiyorum.Not yapabileceğim işler taş dizim işi pipet paketleme tesbih dizme ve sahte buna benzer işler yapabilirim elimyatkındır. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.teşekkürler.

 29. _avatar

  SEFAKÖYDE oturuyorum bende bu işten almak ve yapmak istiyorum.Yada buna benzer işler olabilir.Sadece paketleme işleri.Teşekkürler.

 30. _avatar

  SEFAKÖYDE oturuyorum bende bu işten almak ve yapmak istiyorum.Yada buna benzer işler olabilir.Sadece paketleme işleri.Teşekkürler. Not (Kargoylada olabilir.)

 31. _avatar

  Merhaba paketleme işinde deneyimim vardır dönüş yaparsanız sevinirim

 32. _avatar

  Kiliste oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

 33. _avatar
  1 hafta önce

  Bu işe çok.ihtiyaci. var üç çocuğum var onlara baka bil.em gerek

 34. _avatar

  Merhaba Antalya kemer de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ailecek yapıcaz elim böyle işlere yatkındır eşime destek olmak istiyorum.cok ihtiyacım var üç çocuk annesiyim çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum.donus yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 35. _avatar

  İstanbul Kaıköyde oturuyorum tek başıma kiradayım, Karton bardak paketleme işi yapmak istiyorum

 36. _avatar
  1 hafta önce

  baba parası yemek istemiyorum ama öyle çok bi ihtiyacım yok ve bu işi istiyorum

 37. _avatar

  İstanbul pendik de oturuyorum paketleme işi almak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var

 38. _avatar

  Plastik bardak işini bende istiyorum Ankara/Sincandayım şimdi den teşekkürler.

 39. _avatar

  Bardak paketleme isi yapmak istiyorum izmir evka 1 buca

 40. _avatar
  5 gün önce

  Iyi calismalar. Berfu Bilgen ben. 32 yasindayim 1 cocugum var ve arkadasimla birlikte bardak paketleme isi yapmak istiyoruz ev ihtiyaclarimiza destekte bulunabilmek icin ilgilenirseniz cok memnun oluruz simdiden cok tesekkurler iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir