Evde Sabun Paketleme İşi

08.02.2020
Evde Sabun Paketleme İşi

Evde ek iş yaparak para kazanmanın pek çok yolu bulunuyor. Bu işlerin büyük bir kısmını ise paketleme işleri kaplıyor. Pek çok ürün üretildikten sonra paketlenmesi gerekiyor. Evde sabun paketleme işi de bu işlerden biri. Paketleme için ise firmalar ekstra eleman çalıştırmak yerine evlerde ek iş olarak yaptırmayı tercih ediyorlar. Evde çorap, sabun, kına, yapay çiçek paketleme gibi pek çok iş yapılabiliyor. Sabun paketleme işi iletişim için önce firmaları incelemenizi tavsiye ederiz. Sabun paketleme işi için nerede olduğunuzun fazla bir önemi yok. Ankara , istanbul , bursa , izmir , denizli , konya nerede yaşıyorsanız yaşayın bu işi yapabilirsiniz. Sadece azminiz olması yeterli.

Evde Para Kazanın

Evde yapılacak ek işler içinde en iyilerinden biri de sabun paketleme işi. Hem yapımı oldukça kolay, hem de evinizi kirletmeyen, sizi yormayan bir iş. Evde para kazan seçeneğini değerlendirenler bu işi mutlaka denemeliler. Bu işi para kazanmak için yapacak olsanız da bir nevi hobi sayılabilir.

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde sabun paketleme işinden kast edilen hediyelik olarak satışı yapılan sabunlardır. Rengarenk ve kokulu sabunlar artık her yerde görmek mümkün. Bu sabunlar tüketiciye estetik olarak daha iyi hitap etsin diye görselliğe de önem verilmektedir.

Üretimi yapılan sabunlar evlerde farklı şekillerdeki paketlere girmektedir. Firmanın vereceği ambalajlar ile sabunları paketlemeniz gerekir. Nasıl paketleneceği de size gösterilecektir.  

Sabun paketleme işi hem kolay hem de zevklidir. Kurdeleler, çiçekler, kutular, çuval bezleri ya da firmanın size belirtileceği diğer şekillerde bu işi yapabilirsiniz. Zamanla bu işi daha hızlı yapabilirsiniz. Ücreti ise sabun başı olarak alırsınız. Ne kadar çok sabun paketlerseniz o kadar çok kazanırsınız.

MUTLAKA OKUMALISIN:   50 Bin Sermaye İş Fikirleri

Sabun paketleme işinde firmalar işi yapacak kişilerle iletişime geçiyorlar ve sonrasında belki ufak bir eğitim verilebiliyor. Tek başınıza da olsanız ekibiniz de olsa bir miktar para kazanma fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Özellikle ev hanımları için güzel imkanlar sağlayan paketleme işi hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Yazılarımız :

YORUMLAR

 1. Sude naz midilli dedi ki:

  Bursa kestelde yaşıyorum 17 yaşındayım. Acil işe ihtiyacım var. Öğrenciyim. Elim hızlıdır. Titiz çalışırım. Geri dönerseniz sevinirim

 2. Evde 7 kişiyiz bu yüzden hızlı yapabiliriz istanbul esenyurt’ta oturuyorum daha öncedende bu işi yapmışlığımız bulunmaktadır

 3. zeynep dedi ki:

  Antalya’da yaşıyorum, 17 yaşındayım bir şeyler üretmeyi,süslemeyi ve güzelleştirmeyi severim, bana ulaşırsanız çok sevinirim.

 4. duygu dedi ki:

  istanbulda oturuyorum iş ile ilgili bilgi almak istiyorum geri dönüş saglarsanız sevinirim.

 5. Yasemin dedi ki:

  İstanbul ümraniye de oturuyorum, daha önce toka, küpe, ve perde boncuk paketleme işi yaptım, üç kişiyiz ve hızlı titiz ve özenli bir şekil de temiz çalışır ve işi teslim ederim, bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 6. Esra dedi ki:

  Daha önce 3 yıl çalışma hayatım oldu şuan evdeyim her türlü paketleme yapabilirim ihtiyacım var elim hızlıdır

 7. HACER dedi ki:

  MERHABALAR İSTANBUL ESENLERDE OTURUYORUM. LİSE MEZUNUYUM. YENİ MEZUNUM. ÜNİVERSİTE OKUYABİLMEK İÇİN BİR EK GELİRE İHTİYACIM VAR. AİLEMLE YAŞIYORUM. AİLEMİN GELİRİ KREDİ BORÇLARINA GİDİYOR. ELİM HIZLIDIR. DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

 8. Esra dedi ki:

  2 kişiyiz elimiz hızlıdır paketleme işi yapmak istiyoruz Nevşehir /Nar

 9. Buse dedi ki:

  İsmim buse annem ile sabun paketleme işi yapmak istiyoruz ilan hala güncel mi

 10. Sultan Önel dedi ki:

  Ev hanimiyim istanbulda yaşıyorum evde işe ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim aciliyetli

 11. Ayşe Halıcı dedi ki:

  25 yaşındayım ev hanımıyım 3 yıl özel şirkette yönetici olarak çalıştım bebegim olduğu için çalışamıyorum paketleme işi için bolca vaktim var dönüş yaparsanız sevinirim bu işi ekip halinde yürüte bilirim şimdi den teşekkür ederim.

 12. MELİS ARSLAN dedi ki:

  Merhabalar. Biz 4 kişilik bir öğrenci grubuyuz, 20 yaşlarındayız. Ek gelir elde etmek istiyoruz. Bilecik’te ikamet ediyoruz. Lütfen geri dönüş sağlar mısınız ? Teşekkürler.

 13. Kadriye. Kaya dedi ki:

  Bursada oturuyorum acil işe ihtiyacım var dönüş yaparmısınız

 14. Ebru dedi ki:

  Denizli tavas ihtiyaçtır var dönerseniz sevinirim