Evde Ek İş

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru

iskur evde paketleme isi basvuru 5166

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru 2023 içeriğimizde sizlere işkur tarafından verilen evde paketleme işlerinden ve genel olarak yapabileceğiniz diğer paketleme işlerinden bahsedeceğiz.

Pandemi nedeniyle evlerde çok fazla zaman geçiriyor olmamız ve internet kullanımının artması, vatandaşımızı evde para kazanma yolları arayışına itmeye son zamanlarda çokça başladı. Evden para kazanmak aslında sandığınızdan daha kolay olabilir. Günümüzde evden online para kazanma yolları arasında çok sayıda iş kolu mevcut.

İlginizi çekebilir: Para Kazandıran Uygulamalar

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru 2023

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru 2023 - Evde PAKETLEME işi başvuru formu doldurma ekranı - paketleme işi verenler teknobilgi 2023
İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru 2023 – Evde PAKETLEME işi başvuru formu doldurma ekranı – paketleme işi verenler teknobilgi 2023

İŞKUR’a giden ev hanımlarının, şubede bulunan iş ve meslek danışmanları aracılığıyla kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx

Evde paketleme kadınlara ne kazandırır: İŞKUR evde paketleme projesi kapsamında ev hanımlarına genellikle; cetvel seti hazırlama, sabun, tel toka, takı tasarım, tırnak kutulama, gömlek yakası dikme, peçete halkası yapma gibi farklı işler yapılacak. El çabukluğu gerektiren bu işlerde günlük ortalama 4 saat çalışarak ev kadınlar aylık bin TL üzeri para kazanabilecek.

Teknobilgi olarak sizler için İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru yanı sıra diğer evde ek iş fırsatlarını derledik.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde plastik bardak paketleme işi evden yapılabilecek ek işler arasında en popüler olanlarından. Kolaylıkla yapılabilen ve eğlenceli, keyifli saatler geçirmenize de yardımcı olacak olan bu işin getirisi de azımsanmayacak düzeydedir. Evde plastik bardak paketleme işini evinizin her yerinde rahatlıkla yapabilirsiniz, dikkat etmeniz gereken şey hijyenik ortamda çalışmanız.

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde sabun paketleme işinden kast edilen hediyelik olarak satışı yapılan sabunlardır. Rengarenk ve kokulu sabunlar artık her yerde görmek mümkün. Bu sabunlar tüketiciye estetik olarak daha iyi hitap etsin diye görselliğe de önem verilmektedir.

Evde Ihlamur Paketleyerek Para Kazanma İşi

Evde ıhlamur paketleme işinde firmalar size, toplu olarak çuvallara konulmuş ıhlamurları ve paketleme için gereken malzemeleri verirler. Bu işi yapmak için evinizde hassas bir tartı bulundurmanızı öneririz.

Evde Düğme Paketleme İşi

Evde düğme paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey önce firmalar hakkında kısa bir araştırma. Bu işi size verebilecek firmalar hangileri? Güvenilir ve yaygın şubeleri olan bir firma seçmeye özen gösterin. Ardından bu firmalara başvuru yapmalısınız. Başvuruyu tamamladıktan sonra firma iş potansiyeline göre sizinle iletişime geçer ve zaman kaybetmeden çalışma süreciniz başlar.

Bir Yorum Yap