Advertorial

Genital Bölge Lazer Epilasyon’u Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Vücutta doğası gereği çıkan kıllar insanları rahatsız etmektedir. Yıllar boyu süren birçok alet ile kadınlar geçici olarak da olsa bunlardan kurtulmanın çaresini bulmuşlardır. Makine ile alma, ağda yapma gibi işlemler tüyleri kökünden alma işlevini görseler de bu işlemler kadınlar için oldukça acılı olmaktadır. Sürekli tekrar eden bu işlemler hem zaman bakımından uzun süreler gerektirmesiyle hem de çektirdiği acılar nedeniyle insanları yeni arayışlara itmiştir. Zamanın getirdiği yeniliklerle beraber lazer teknolojileri çıkmıştır. Bu teknoloji ile insanlar genital bölge lazerepilasyon da dâhil olmak üzere vücutlarının her yerine lazer yaptırabilme imkanına sahip olmuşlardır.

Zamanın getirdiği yeniliklerle beraber lazer epilasyon uygulaması insanlar için artık bir tercih değil ihtiyaca dönüşmüştür. Lazerin uygulandığı kişiler arasında sadece kadınlar bulunmamaktadır. Erkekler de günümüzde kişisel bakımına özen göstermektedir. Dolayısıyla lazer epilasyon erkeklerin de ihtiyacı haline gelmiştir. Kadınlar gibi vücutlarının bazı yerleri ve genital bölge lazer uygulamalarını tercih etmeye başlamışlardır. Bu uygulamaları yapan lazer epilasyon İstanbul ilçesinde hizmet vermekte olan Beautyderm’e sorular sorduk ve cevaplarına haberimizde yer verdik. Detaylar ilerleyen kısımlarda…

İlerleyen teknolojik gelişmelerle birlikte şuan oldukça revaçta olan istenmeyen kıllardan tamamen kurtulmanın tek çözümü anca ve ancak lazer epilasyondur. Bu kadar ilginin artmasıyla birlikte Lazer Epilasyon İstanbul ilçesinde birçok güzellik merkezi bu uygulamayı getirmiştir. Beautyderm de bu merkezlerden biri olmakla birlikte burayı diğerlerinden ayıran özelliklerin başında lazer uygulamasında uzman haline gelmesi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ile insanların yaşam standartlarına daha uygun bir biçimde cevap verebilmesi etkili olmuştur. Günümüzde kadınların yanında erkekler de bu lazer uygulamalarını kullanmaya başlamışlardır. Kadınların uygulama yaptıkları bölgelerin yanı sıra erkekler de bu bölgeler ile birlikte sakallarına, sırtlarına, enselerine ve göğüslerindeki aşırı kıllanmış yerlere lazer yaptırmaktadır. Aynı zamanda kadınlardaki gibi genital bölge lazer epilasyonunu tercih etmektedirler.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Freelance Çalışmayı Sevenlere, Keyifle Çalışabilecekleri 5 Masa & Sandalye Önerileri!

Neden Genital Bölgeye Lazer Yaptırmalı?

İnsanların doğası gereği vücutlarında belli yerler kıllanmaktadır. Bu yerlerden biri de genital bölgedir. Kadınların yanı sıra erkekler de bu bölgeye lazer epilasyon yaptırırlar. Lazer epilasyon sadece kadınlara özgü bir uygulama değildir. O bölgenin temizliğinde hijyeni ağlamak için ve rahatsızlığı ortadan kaldırmak için erkekler de bu uygulamayı tercih etmektedirler. Genel olarak kullanılan normal yöntem olan bu bölgenin tıraşlanması, sürekli olarak uygulama gerektirdiği için bu kılların sertleşip kalınlaşmasına ve zamanla kıl batmasına sebep olma ihtimalini taşımaktadır. Bu tarz etkileri almak istemeyen erkekler de kalıcı bir çözüm için lazer epilasyonu tercih etmektedir. Lazer epilasyon İstanbul temsilcisi olan Beautyderm de erkekler tarafından rağbet gören yerlerden biridir. Erkeklerin bu yöntemi tercih etmesinde hijyen faktörünün etkili olmasıyla birlikte kuyruk sokumu kısmında oluşan kıl dönmesi denen oluşumun gözlenmesi de lazer epilasyon uygulamalarına itici bir durumdur. Aynı zamanda aşırı kilolu olan ve göbekleri bulunan erkeklerin bu bölgeleri temizlemelerinde oluşan güçlük dolayısıyla bu uygulamalar iş kolaylaştırıcı bir çözüm yöntemi olarak tercih ediliyor. Bu nedenlerden ötürü genital bölgeye lazer epilasyonu yaptırılması gereken işlemlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Siz de tüylerinizden minimum acıyla birlikte tamamen kurtulmak istiyorsanız web sitemiz olan https://www.beautyderm.net/ sayfasını ziyaret edebilir, sayfamızı inceleyip merak ettiğiniz konularda ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bunlara ek olarak Beautyderm sitemizdeki iletişim bölümümüzde bulunan numaralardan bize ulaşabilir, aklınıza takılan konularda işletmemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda arzu ederseniz randevu alarak uygulamaya gelebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı