Youtube mp3 dönüştürücü

Youtube mp3 dönüştürücü arayışındaysanız sizlere En iyi Youtube mp3 dönüştürücü 2023 listesi hazırladık. YouTube’da beğendiğiniz bir şarkının Spotify, Wynk ve Apple Music gibi seçtiğiniz ses akışı platformlarında bulunmadığı hiç başınıza geldi mi? Ne yaparsınız? Bu şarkıyı YouTube’da yayınlayın. Peki ya o şarkıyı çevrimdışı dinlemek istersen? Bazıları YouTube videolarının indirildiğini söyler, ancak bu, cihazın pilini çok fazla etkiler (arka planda video oynatabilen bir YouTube Premium hesabınız yoksa). Diğer seçenek ise YouTube dönüştürücüler, yani YouTube’dan MP3 dönüştürücülere / indiricilere. Bu indiriciler, ses dosyalarını videodan çıkarır ve çevrimdışı dinleme için cihazınıza kaydetmenize izin verir. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız, size yardım etmek için buradayız. YouTube’dan MP3 indirme sürecinde size yol gösterecek adımlar aşağıda verilmiştir.

ÖNE ÇIKANLAR

 • YouTube videolarını MP3’e dönüştürmek oldukça basit ve kolaydır
 • Orada MP3 dönüştürücülere bir dizi YouTube videosu var
 • Dönüştürülen MP3 dosyaları, çevrimdışı dinleme için cihazınızın donanımına yerel olarak kaydedilebilir

YouTube’un, video uygulamasıyla hemen hemen aynı içerik kataloğuna sahip olan YouTube Müzik adlı bir ses akışı platformuna sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak, reklamsız, çevrimdışı ve ekranınız kilitliyken dinlemek için YouTube Music premium aboneliği satın almanız gerekir. Premium abonelik, yeni kullanıcılar için bir ay boyunca ücretsizdir.

Youtube mp3 dönüştürücü siteler

YouTube, videoları ses dosyalarına dönüştürmek için yerleşik bir araca sahip değildir. Bunun için üçüncü taraf bir yazılıma veya uygulamaya ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte, tüm yazılımlar / uygulamalar MP3’ü YouTube videolarından dönüştürme konusunda harika değildir. Bazıları kalitesiz dosyalar teslim ediyor. Ancak üzülmeyin, kaliteden ödün vermeden YouTube videolarından MP3 şarkıları indirmenin en iyi yollarını anlatmak için buradayız.

YouTube dönüştürücü: Tarayıcı kullanarak YouTube’u MP3’e dönüştürme

Bir tarayıcı kullanarak ses dosyalarını indirmenize yardımcı olan MP3 programlarına birçok YouTube videosu var. Ancak burada önerdiğimiz YT1’ler. Piyasadaki en güzel YouTube’dan mp3’e dönüştürme araçları arasındadır. YouTube videosundan MP3 şarkısını dönüştürmenin yanı sıra, araç YouTube ve Facebook videolarını indirmek için de kullanılabilir.

 • YT1’leri kullanarak YouTube’dan MP3 indirmek için, MP3’e dönüştürmek istediğiniz YouTube video bağlantısını kopyalayın
 • Bağlantıyı YT1’in video URL kutusuna yapıştırın ve “Dönüştür!” Ü seçin.
 • MP3 şarkısını çevrimdışı kaydetmek için yeşil indirme düğmesine basın.
 • İşin iyi yanı, bu adımları hem PC hem de akıllı telefondaki herhangi bir tarayıcıda uygulayabilmenizdir.

Go-mp3 web aracını kullanan YouTube dönüştürücü. Alternatif olarak kullanıcılar, videoları kayıt olmadan yüksek kaliteli ses dosyaları olarak indirmek için go-mp3’ü kullanabilir. Piyasadaki en iyi YouTube’dan MP3’e programları arasındadır. YouTube video formatını MP3 olarak değiştirme adımları yukarıda belirtilenle aynı kalır – dönüştürmek istediğiniz bağlantıyı kopyalar, go-mp3 web sitesine gidin, bağlantıyı video URL kutusuna yapıştırın ve arama simgesine tıklayın. Aşağıdaki ekran size YouTube videosunun MP3 dosyasını indirme seçeneği sunacak – bu kadar basit.

Youtube MP3 Donusturucu siteler
Youtube mp3 dönüştürücü 2

Youtube Mp3 Dönüştürme Uygulamaları

Tarayıcı seçeneği, MP3 dosyalarını YouTube’dan bir veya iki kez indirdiğiniz sürece iyidir. Bundan daha fazlası, kullandığınız cihaza özel bir uygulama indirmeye değer. YouTube videolarını bir uygulama kullanarak mobil cihazlarda MP3 şarkılara dönüştürme seçenekleri çok fazla değildir. Ancak, sizi koruduk. Uygulamayı kullanarak YouTube’dan mobil cihazlarda MP3 şarkıları indirmek için kullanılabilecek adımlar aşağıdadır. Ancak, bunların yalnızca Android kullanıcıları için geçerli olduğunu ve uygulamanın Google Play Store’da bulunmadığını belirtmekte fayda var.

instagram dondurma 2023 instagram dondurma linki

 • Android kullanıcısıysanız tarayıcınıza gidin ve TubeMate’in APK dosyasını resmi web sitesinden indirin.
 • Uygulamayı cihazınıza yükleyin. Ayarlar’da “Bilinmeyen uygulamaları yükle” seçeneğini değiştirmenizi gerektirebilir. Üzülmeyin, uygulama piyasadaki en güvenli üçüncü taraf uygulamaları arasında.
 • Ardından, uygulamayı açın, “Kullanım Şartları” nı kabul edin, gerekli izinleri verin ve ana ekrana atlayın.
 • TubeMate’i nasıl kullanacağınıza dair kısa bir eğitim alacaksınız.
 • Bunu bitirdikten sonra, MP3’e dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunu arayın
 • Sağ alttaki kırmızı indirme düğmesine (aşağı ok simgesi) dokunun ve açılan ekrandan MP3 seçeneğini seçin.
 • MP3 dosyası, çevrimdışı dinleme için cihazınıza yerel olarak kaydedilecektir. Uygulama, YouTube videolarını indirmek için de kullanılabilir.
 • İndirmenin kitaplığını yönetmek için alt tepsideki aşağı ok simgesine dokunun. Aşağıdaki ekran, indirmelerin durumunu ve cep telefonunuza indirilen YouTube videolarının listesini gösterecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi YouTube’dan mp3’e dönüştürücü araçlar

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi YouTube’dan mp3’e dönüştürme araçlarından bazıları şunlardır:

 • YTMP3.cc
 • Tubidy
 • 4K indirme
 • VidMate
 • YTD video indiricisi
 • TubeMate Uygulaması Android için
 • MP3download.to
 • MP3Skull.org
 • Ontiva.com
 • YouTubetoMP3music.com
 • Masaüstü için 4K YouTube’dan MP3’e Uygulama

YouTube videolarını iPhone’larda ses dosyalarına dönüştürme

iPhone kullanıcıları, YouTube’u MP3’e dönüştürmek ve ses dosyalarını cihazlarına indirmek için yukarıda belirtilen web araçlarını kullanabilir. Araçlar Safari ile uyumludur – tek yapmanız gereken YouTube video bağlantısını kopyalamak -> YouTube’dan MP3’e dönüştürücü web aracına gitmek -> bağlantıyı yapıştırmak -> ve indirme düğmesine basmak. Henüz YouTube videolarını iPhone için ses dosyalarına dönüştüren bir uygulama yok.

YouTube’dan MP3’e müzik indirmek yasa dışı mı?

YouTube bir akış platformudur. Mp4 dosyalarından video indirmek veya ses kopyalamak, YouTube’un kullanım şartlarını ihlal eder. Çevrimdışı / reklamsız oynatma için video indirmenin, içerik oluşturucuları YouTube’un AdSense’i aracılığıyla para kazanmaktan mahrum bıraktığından bahsetmiyorum bile. Dönüştürülmüş YouTube’u mp3 dosyasına ticari amaçla kullanırken yakalanırsanız, harekete geçebilirsiniz. Ancak, YouTube videolarını mp3’e dönüştürmeniz ZORUNLUysa, aşağıdaki adımları izleyin.

Youtube mp3 nasıl indirilir 2023

Youtube mp3 indirmek için bazı siteler ve araçlar kullanmanız gerekmektedir.

Youtubeden Android telefona nasıl müzik indirilir?

Tek yapmanız gereken YouTube simgesine dokunmak ve sadece sesini (MP3) ya da videosunu indirmek istediğiniz YouTube videosunu açmak, ardından sarı indirme butonuna dokunmak.

Mp3 Dönüştürücü Siteler Arasında En İyi Youtube Mp3 Dönüştürücü Hangisi

Mp3 Dönüştürücü Siteler Arasında En İyi Youtube Mp3 Dönüştürücü Hangisi sorusuna yanıt olarak tubidy, vidmate, savefrom gibi siteler diyebiliriz.

Bir Yorum Yap