Advertorial


Dosya Transferlerinizi Daha Güvenli Daha Hızlı Gerçekleştirin!


En İyi 5 Ücretsiz Dosya Yükleme ve Paylaşma Sitesi

Artık her şeyin internet ortamında gerçekleşmesi sebebiyle dosya transferlerini gerçekleştirmek için de güvenilir sitelere ihtiyaç duyuluyor. Fakat onca para verilip üye olunan sitelerde dahi istenilen sonuçlar alınamayabiliyor. Özellikle hız konusunda sorun yaşanması kullanıcıların memnuniyetsizliğine neden oluyor. Hem ücretsiz hem de güvenilir bir site olan dosya uploadda dosyalarınızı hızlı bir şekilde yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Sitenin şartlarına uymak koşuluyla telif hakkı içermeyen ve yasal olan her türlü dosyayı upload edebilirsiniz. Üstelik dosya upload işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sitede ziyaretçi iseniz dosya boyutu olarak 2 GB’a kadar yükleme yapabilirsiniz. Fakat siteye ücretsiz üye olan kullanıcılar hız konusunda hiçbir sorun yaşamadan 3 GB’a kadar dosya yükleme yapabilirler.

Ayrıca sitenin sunduğu kolaylıklardan biri de en çok indirilenlerden bir liste oluşturmuş olmasıdır. Top 100 indirme sayfasında bulabileceğiniz en çok indirilen program ve mobil uygulamalar mevcuttur. Hazır halde bulabileceğiniz bu listeden indirmek istediğiniz programı anında indirebilirsiniz. 

Aynı Anda Dosya Yükleme Seçenekleri Ve Depolama Alanlarıyla Dosyalarınızı Güvende Tutun 

Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz birçok seçeneğin yanı sıra site, aynı anda 90 farklı dosya yükleme olanağı da tanıyor. Ücretsiz üyeliği bulunan her kullanıcı 90 farklı dosyayı aynı anda yükleyebilir. Fakat ziyaretçi olarak kullananlar 30 farklı dosyaya kadar yükleme yapabilirler. Ayrıca üyelere özel 30 GB’a kadar depolama alanları mevcuttur. Ayrıca sadece üyelerin faydalanabileceği dosya düzenleme ve klasörleme seçenekleri de mevcut.

Dosyalar belli bir süre indirilmedikleri takdirde otomatik olarak silinir. Siteye ücretsiz olarak üye olan kullanıcıların yüklediği dosyalar indirilmediği takdirde 240 günden sonra sistem tarafında otomatik olarak silinir. Fakat siteyi ziyaretçi olarak kullanan kullanıcıların dosyaları 180 gün sonunda silinir.

Site içerisinde bulunan şartlar ve koşullar sayfasındaki maddelerin ihlali söz konusu olduğunda site bildirim yapmaksızın dosyaları kaldırabilir. Ve ihlal edilen durumun koşuluna göre hesabınız kapatılabilir. Bunun yanı sıra site içerisindeki şartlar ve koşullara uymak koşuluyla, yasal olan ve telif hakkı içermeyen tüm dosyalarınızı sorunsuzca siteye yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yap