Evde Ek İş

Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanma İşi

evde dugme paketleyerek para kazanma isi 5170

Evde yapılabilecek ek işlerden belki de en kolaylarından birisi evde düğme paketleme işi olabilir. Sayı saymayı biliyorsanız bu iş tam size göre. Nasıl mı? Önce evde düğme paketleme işi nedir? Bunu açıklayalım. Sizin de gözlemlediğiniz gibi artık tekstil sektörü çok gelişti. Her ürünün hatta aynı kategoride üretimi yapılan benzer ürünlerin bile farklı düğmeleri bulunmakta. Çeşit çeşit düğme kullanılmasıyla beraber yeni bir ek gelir kaynağı karşımıza çıkıyor. Ceket, gömlek, elbise, hırka elbette bunlarla sınırlı değil kadın, erkek, çocuk kıyafet düğmeleri.

Kimi zaman düğmeler aynı olsa da boyut farklılığı çıkıyor. Bu durum düğmeleri düzgün şekilde paketleyecek kişilere ihtiyaç doğuruyor. Yapılacak bu işte iki yöntem bulunuyor birinci yöntemde firma sizlere aynı düğmeden ve paketleri verir sizden ise paketlere düğmeleri ikili, üçlü, beşli ya da onlu vb. koymanızı ister. İkinci yöntem de ise firma size farklı boyutlarda, türlerde ya da renklerde düğmeler verir ve bunları ayırarak ayrı ayrı paketlere koymanızı ister. İşin özü bu kadar.

İlginizi çekebilir: Para Kazandıran Uygulamalar

Evde Düğme Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır ?

Muhakkak en kısa sürede, olabildiğince fazla para kazanmayı herkes ister. Bütün evde yapılabilecek ek işlerde olduğu gibi bu işte de etkili olan sizin performansınız. Hızınıza ve sabrınıza güveniyorsanız, en çabuk ve en fazla paketleme işlemini ben gerçekleştiririm diyorsanız, bir asgari ücret kadar ek gelir elde etmeniz mümkün olmaktadır. Üstelik daha fazlası da olabilir, sınır yok.

Tek sınır sizin kendinize belirlediğiniz nokta olacaktır. Bazen de doğru olan birkaç kişi bir araya gelerek bu tür işlerde birlikte çalışma yapmaktır. Böylece kısa sürede daha çok paketleme yaparak gelirlerini arttırma olanağı sağlarlar. Böylesi de çoğu zaman tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Komşularınızla veya aile bireylerinizle birlikte ek gelir elde etmek için bu yöntemi rahatlıkla deneyebilirsiniz. Her zaman severek yapabileceğinizi düşündüğünüz, pratik olacağınıza inandığınız işlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Böylece evde ek gelir elde ederken hem eğlenirsiniz hem de kısa sürede beklediğiniz gelire ulaşabilirsiniz. Gelelim kazanç kısmına. Evde düğme paketleme işi ile elde edebileceğiniz ek gelir haftalık olarak 350TL civarındadır. Aylık 1700 TL üzerinde kazanabilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi bu tamamen sizin performansınız ile orantılıdır.

Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde düğme paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey önce firmalar hakkında kısa bir araştırma. Bu işi size verebilecek firmalar hangileri? Güvenilir ve yaygın şubeleri olan bir firma seçmeye özen gösterin. Ardından bu firmalara başvuru yapmalısınız. Başvuruyu tamamladıktan sonra firma iş potansiyeline göre sizinle iletişime geçer ve zaman kaybetmeden çalışma süreciniz başlar.

Firma, size belli sayıda düğme ve paketler getirir. Bu düğmelerin verdiği kriterlere göre paketlenmesini talep eder. Yapmanız gereken tek şey size verilen kriterler doğrultusunda evde düğme paketleme işi gerçekleştirmek ve size verilen teslimat süresini geçirmeden işi bitirerek firmaya teslim etmektir. Paketlediğiniz ürünler firmaya teslim edilip kontrolü gerçekleştikten sonra firma yetkilisi hak etmiş olduğunuz parayı hesabınıza gönderir.

Bir Yorum Yap