Facebook Toplu Resim Silme 2021

07.08.2020
Facebook Toplu Resim Silme 2021

Facebook da toplu resim silme 2020 olayına, profil sıfırlamada yada yeni bir düzenli profil oluşturmak istediğimizde ihtiyaç duyarız. Facebook’da Toplu Resim silme gibi daha öncede Instagram’da toplu resim silme olayını anlatmıştık. O adrese giderek de Instagram hakkındaki paylaşımımızı görebilirsiniz. Facebook da eklediğimiz resimleri sadece arkadaşlarımızın görmesini istiyorsak veya herkesin görebilmesini istiyorsak tabii ki işaretlemeden Herkese açık veya sadece arkadaşlar seçeneğini seçmemiz gerekiyor.

Yazımızda aşağıdaki sorularınıza cevap bulabilirsiniz

  • Facebook da toplu resim silme nasıl yapılır?
  • Facebook datoplu resim nasıl silinir?
  • Facebook toplu resim silmeye izin veriyor mu?

Facebook da peki bu eklediğimiz resimleri arkadaşlarımız görüyor veya herkes görüyor farketmeksizin bu resimleri nasıl toplu halde silebiliriz gelin biraz bundan bahsedelim.

Facebook Toplu Resim Silme 2020, Facebook Toplu Resim Silme 2021
Facebook Toplu Resim Silme 2020

Facebook da Toplu Resim Nasıl Silinir?

Facebook da toplu resim silme olayının gerçekten de kolay ama bir o kadar da çok yöntemi var. Bu yöntemlerden sizlere sadece iki tane bahsedeceğiz. Facebook da toplu resim silmenin birinci yolu profildeki albüme girerek albümü komple silmektir. Ancak farklı albümden başka bir albümden gibi farklı farklı albümlerden resim silmek istiyorsanız, hele bu sileceğiniz resimler topluysa o zaman bir yazılıma yada bir panele ihtiyaç duyarsınız. İnternette bunu sağlayan birçok website var ancak önermeyeceğiz çünkü yükümlülük almıyoruz.

Bu yazımız ile benzer bir konuda olan Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme yazımızda ilginizi çekebilir

facebook toplu arkadaş silme resimli anlatım facebook toplu arkadaş silme resimli facebook toplu resim indirme eklentisi facebook toplu fotoğraf silme kodu facebook toplu resim silme programı

Evet bugün sizlere Facebook’da Toplu Resim Nasıl Silinir? bunu anlattık yardıma ihtiyacınız varsa teknobilgi.net’in facebook ve instagram sayfalarını takip etemeyi unutmayın.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Instagram Sponsorlu Reklam Verme

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

cerrahi bone
doktor bonesi
tesettür cerrahi bone
hemşire bonesi medwoox cerrahi bone modelleri