Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Türk Telekom faturasız hat fiyatları 2023 yılında geçen yıla göre farklılık gösteriyor. Hem faturalı hem de faturasız yeni hat almak isteyenler için belirtilen fiyatlar tariflere göre farklı seçenekler taşıyor. Faturasız hat alımı için Türk Telekom şubelerini ziyaret etmek yeterli olmaktadır. Kısa sürede alım yapılan hat açılmakta olup kullanıma hazır hale gelmektedir.

Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatları Ne Kadar?

Türk Telekom faturalı hat fiyatları 2023 yılı için 130 TL olarak belirlenmiştir. Alınan hatlar 4,5 G uyumlu olup hem eski telefonlarda hem de yeni akıllı telefon modellerinde kullanıma uygundur. Ayrıca faturalı hat alımlarında emeklilere, askerlere, öğretmenlere ya da benzeri meslek gruplarına indirim yapılmaktadır. Bunun için ise kişinin emekli olduğunu ya da ilgili meslek grubuna dahil olduğunu belirtmesi yeterli olmaktadır

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar?

Türk Telekom faturasız hat fiyatları 2023 yılında tercih edilecek sağlayıcılara göre değişmektedir. Türk Telekom alt yapısını kullanan pek çok firma olduğu için tercih edilecek firmaya göre faturasız hat fiyatları değişkenlik göstermektedir;

 • Bimcell fiyatı; 65 tl’dir, 4 GB internet ve 500 SMS hediyeli
 • Bursasporcell hat fiyatı; 60 TL,
 • Fenercell; 60 TL,
 • Galatasaray mobile fiyatı; 50 TL,
 • Kafkafcell fiyatı; 50 TL,
 • Samsuncell fiyatı; 50 TL,
 • Trabzoncell; 50 TL,
 • Uğurcell; 50 TL,
 • Wirofon fiyatı; 50 TL,
 • Pttcell; 50 TL

Şeklinde belirlenmiştir. Sadece Türk Telekom’dan faturasız hat almak isteyenlere ise ücret 65 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom Faturasız Hat Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturasız hat başvurusu için Türk Telekom mağazalarına gitmek yeterli olmaktadır. Burada güncel kimliğiniz ya da pasaportunuz ile numaranızı seçerek başvuru yapabilirsiniz. Eğer numara taşıyacaksanız, numaranızın kendinizin üzerine olması gerekmektedir. Numara sahibi dışında taşıma işlemi için yapılan başvurular kabul edilmemektedir. Tüm belgelerin eksiksiz olması ve sözleşmenin imzalanması sonrasında yeni faturasız hat sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca posta teslim bordrosu mübadele servisine geldi nedir? Merak edilen bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Faturasız Hat Ne Kadar Sürede Açılır?

Türk Telekom yeni faturasız hat açılma süresi için 1 hafta süre veriliyor olsa da genelde, belgelerin eksiksiz olması kapsamında 1 – 2 iş günü içinde hat aktif olmaktadır. Aktif olan hattın içinde eğer herhangi bir kampanya dahilinde seçim yapılmamışsa lira ya da konuşma süresi bulunmamaktadır. Bu yüzden hattı kullanmak için lira yüklemeli veya güncel paketlerden seçim yapmak gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Paketler Neler?

Normal lira üzerinden tariflendirme yapıldığında oldukça masraflı olacağı için faturasız hat aldıktan sonra Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu özel paketlerden yararlanabilirsiniz;

 • Üçlü paketler; bu paketler içerisinde internet, SMS ve konuşma süresi gibi tüm ihtiyacınızı görecek seçenekler bulunmaktadır. Avantajlı fiyatlar ile aylık olarak paketleri seçebilirsiniz.
 • İnternet paketleri; sadece internete öncelik vermek isteyenler için sunulan internet paketleri mevcut bakiye üzerinden hesaplandırma yapmak yerine belirli bir ücret karşılığında GB kullanımı sağlamaktadır.
 • İkili paketler; kullanıcılara üçlü pakette yer alan ve kullanmadıkları bir seçeneği çıkarmalarını sağlayan ikili paketler böylece konuşma, SMS ya da Konuşma, internet şeklinde olabilmektedir. Bu sayede diğer seçenek çıkarıldığı için diğer seçeneklerin süresi ya da boyutu daha fazla olmaktadır.
 • Mesajlaşma paketleri; sadece SMS gönderimini içeren bu paketler, böylece sınırsız mesajlaşabilmeyi sağlıyorlar.
 • Taraftar paketleri; tutulan takıma hem destek vermek hem de takıma özel tanınan avantajlardan yararlanmak için sunulan taraftar paketleri, takımınızın gol attıkça ya da lider oldukça kullanıcılara da ekstra konuşma ya da internet süreleri kazanmalarını sağlıyor.
 • Özel seçim paketler; kullanıcılara özelleştirme yapabilecekleri paketleri yapabilmelerini sağlamaktadır.

Bir Yorum Yap