PUBG Mobile İsim Değiştirme

PUBG Mobile oyun dünyasına merhaba dediği günden bu yana oyun severler tarafından oldukça ilgiyle karşılanmaktadır. Bu nedenle hızlı bir şekilde oyuncu sayısını artırmayı da başarmıştır. Mobil sürümünün ücretsiz şekilde sunulması da bu duruma doğrudan etki etmiştir. Oyuna getirilen yeni güncellemeler ile de oyuncu sayısı ve oyun dinamizmi korunmaya çalışılmaktadır. Oyun içerisinde oyuncuların beğenisine sunulan bir takım araçlar bulunmaktadır. Karakter kostümleri, silah ve desenler gibi eşyalar oyuncuların ilgisini çekmektedir. Bununla birlikte isim değiştirme kartları da oldukça talep görmektedir. PUBG Mobile isim değiştirme kartı ile oyunda isim değiştirmeniz mümkündür.

Şekilli Nick Oluşturmak İsterseniz: Pubg Şekilli Nick

PUBG ESKİ SÜRÜMLERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Oyuncular yeni bir oyuna başladığında seçtikleri isimleri bazen istediği gibi ayarlayamayabiliyor. Daha sonraki süreçte de oyuna olan ilgililerinin devam etmesi halinde bu ismi değiştirme gereği hissedebiliyor. Gelgelelim isim değiştirmek her zaman beklenildiği kadar kolay olmayabiliyor. PUBG Mobile oyununda isim değiştirmenizin birkaç yolu vardır. Bu yollardan bazıları ücretsizdir. Eğer ücretsiz seçeneklerden sonuç alamazsanız ücreti bir ID cart almanız gerekebilecektir. İsim değiştirmenin birkaç yolu olsa da temelinde aynı çözüm yatmaktadır. Bu seçenek bir isim değiştirme kartı bulmaktır. İlk olarak oyun sürümünüzün 0.4 üzeri olmasına dikkat etmelisiniz. Daha eski bir sürün kullanmakta iseniz oyununuzu güncellemelisiniz.

PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı

PUBG Mobile isminizi değiştirmek için bir isim değiştirme kartına ihtiyacınız vardır. İsim değiştirme kartı ögesini görebilmeniz için oyununuzun 0.4 sürümünde yukarıda olması gerekmektedir. Aksi halde bu ögeyi oyun içerisinden görmeniz mümkün olmayacaktır. PUBG Mobile isim değiştirme kartını almanızın birkaç farklı yolu mevcuttur. Bu yolları daha detaylı sizlere aktaracağız. Ancak öncelikle isim değiştirme kartı hakkında daha fazla bilgi vermek istiyoruz. Bildiğiniz gibi oyun içerisinde isim değiştirmek bazen bizler için çok önemli bir hal alıyor. Aynı zamanda bu değişikliği yaparken oyun içi satın alma işlemi gerçekleştirmek de istemiyoruz. İsim değiştirme kartınız olmadan oyunda isim değişikliği yapmanız mümkün değildir. Bu kartı ücretsiz edinme şanısınız var. Yalnız oyun içerisinde seçtiğiniz hediyelere dikkat etmelisiniz.

İsim değiştirme kartı satın almanız durumunda öğeniz envanterinizde görünecektir. Buradan kartınızı kullanabilirsiniz. Diğer taraftan ücretsiz bir şekilde etkinlikler sayfasından ya da güncelleme ödülleri kısmından isim değiştirme kartı alabilme şansınız vardır. Bununla birlikte oyunda 10. Seviyeye ulaşmanız halinde bu seviyenin görev ödüllerini alabileceksiniz. Yalnız unutmamalısınız ki onuncu seviye ödüllerinden sonra isim değiştirme kartı veren bir ödül bulunmamaktadır. Bu yüzden bu seviye ödülünü yerinde kullanmak önemlidir. Çünkü oyunda onuncu seviyeye hızlı bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Ve bu seviye ödünü ihtiyacınız olduğunda kullanmanız bir hayli işinize yarayabilir. Diğer taraftan hemen hatırlatalım ki isim değiştirme kartları yalnızca bir kez kullanılabilmektedir. Dolayısıyla bu kartı kullanırken son derece dikkatli olmalısınız.

PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır ?

PUBG Mobile oyunu içerisinde isminizi değiştirmek istiyorsanız bir değiştirme kartına sahip olmalısınız. Kartınızı ücret ödemeden almak istemeniz halinde en kolay yol oyuna giriş yapmamak olacaktır. Evet, yanlış duymadınız. Sadece oyuna giriş yapmayarak bir isim değiştirme kartı hediyesiyle karşılanabilirsiniz. Aynı zamanda bu seçenek isim kartı almanın da en basit yöntemidir. Eğer ki yirmi gün boyunca oyuna giriş yapmazsanız oyuna dönüş hediyesi olarak kart alabilirsiniz. Tabii ki bu kadar süre oyundan ayrı kalmayı başarabilirseniz.  Daha sonra bu kartı kullanarak PUBG Mobile isim değiştirme işleminizi gerçekleştirebileceksiniz.  Eğer etkinlik sayfası ve güncelleme ödüllerinden de ücretsiz isim değiştirme kartı alamazsanız ücretli almayı düşünebilirsiniz. Oyun içerisinde mağazaya girerek diğer seçeneğinden isim değiştirme kartı alabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra bu kart envanterinizde görüntülenecektir. 

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile Tuş Ayarları

2 Yorum

Bir Yorum Yap