Güncel Fiyatlar

Araç Sigorta Fiyatları

arac sigorta fiyatlari 3905

2022 yılında araç sigorta fiyatları; sigortanın teminat kapsamına, aracın hasar geçmişine göre değişiklik göstermektedir. Araç sigorta fiyatları için teklif almak isteyenlerin sigorta şirketlerine bilgilerini iletmeleri gerekmektedir. Gerekli incelemeler sonucunda sigorta şirketi teklifini kişiye iletmektedir.

Trafik Sigortası Fiyatları

Anadolu Sigorta Araç Sigorta Fiyatları Ne Kadardır?

Anadolu Sigorta araç sigorta ücretleri için sürücüye özel teklif verilmektedir. https://www.anadolusigorta.com.tr adresinden, Anadolu Sigorta veya İş Bankası şubelerinden teklif alınabilmektedir. Sigorta hizmetleri ise aşağıdaki gibidir:

 • Zorunlu trafik sigortası: Kaza sonrasında diğer araçta ve üçüncü şahıslarda meydana gelen hasarın teminat altına alınması için yapılması zorunlu olan sigortadır. 1 senelik poliçe hazırlanmaktadır.
 • Kasko sigortası: Kişinin aracının kendi iradesi dışında hasar alması, çalınması, yanması, kaza yapması gibi durumlarda sigorta sahibinin tazminat alabilmesi için yapılan sigortadır. Aracın kullanım tipine, hasar geçmişine, kasko değer listesindeki bedeline göre kasko fiyatları farklılık göstermektedir.
 • Hesaplı kasko sigortası: Genişletilmiş kasko olarak geçmektedir ve aracın ihtiyaç duyabileceği bütün sigorta teminatlarını kapsamaktadır.
 • Pert kasko sigortası: Aracın teminat kapsamına alınmış olan riskler sonucunda tam hasara uğraması ya da çalınması halinde alınabilecek teminatları kapsamaktadır.

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

Axa Sigorta Araç Sigorta Ücretleri Ne Kadardır?

Axa Sigorta araç sigorta fiyatları; aracın özelliklerine, hasar geçmişine göre değişiklik göstermektedir. https://www.axasigorta.com.tr adresinden ya da 0850 250 99 99 numarasını arayarak istenen sigorta ürünü ile ilgili teklif alınabilmektedir. Poliçe süresi kapsamında aracı hasarsız olanlar; poliçeyi yenileyecekleri zaman daha uygun araç sigorta fiyatları ile karşılaşmaktadırlar. Axa Sigorta’nın araç sigorta ürünleri aşağıda verilmiştir:

 • Maksimum kasko sigortası
 • Tutumlu kasko sigortası
 • Büyük hasar kasko sigortası
 • Lacivert kasko sigortası
 • Zorunlu trafik sigortası
 • Artı trafik sigortası
 • Yatım paket sigortası

Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Allianz Araç Sigorta Fiyatları Nasıldır?

Allianz araç sigorta ücretleri için https://www.allianz.com.tr adresinden, 0850 399 99 99 numaralı müşteri hizmetlerinden, Allianz’ım mobil uygulamasından teklif alınabilmektedir. Sigortanın sunduğu teminatların kapsamına, talep edilen ek teminatlara, aracın hasar geçmişine göre kişiye özel fiyatlar sunulmaktadır. Allianz’ın araç sigorta ürünleri şu şekildedir:

 • Akıllı Kasko ile aracın başına gelebilecek riskler teminat altına alınabilmektedir ve Akıllı Kasko Hizmet noktalarında araç tamir ettirebilmektedir.
 • Tüm Oto Genişletilmiş Kasko ile çarpma, çarpışma, yanma, hırsızlık, hırsızlığa teşebbüs, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, sel ve su baskını, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım, ferdi kaza, hukuksal koruma, yetkili olmayan kişilerce çekilme, üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk, anahtar kaybı, kemirgen ve vahşi hayvan zararları teminat altına alınmaktadır.
 • Markalı Kaskolar ile araç markasına göre özel araç sigortaları yapılmaktadır.
 • Tamamlayıcı Kasko; zorunlu trafik sigortasının karşılamadığı riskleri güvence altına almaktadır.
 • İkinci El Garanti Sigortası ile ikinci el araçların dış etkenlerden kaynaklanmayan arızaları güvence altına alınmış olmaktadır.
 • Zorunlu Trafik Sigortası ile kaza sonrası üçüncü şahısların ve diğer aracın aldığı hasardan doğan zorunlu masraflar güvence altına alınmaktadır.

Sigorta Şirketlerinden Satılık Hasarlı Araçlar Nasıl Alınır ?

Groupama Araç Sigorta Ücretleri Nasıldır?

Groupama araç sigorta fiyatları için https://www.groupama.com.tr adresinden, 0850 250 50 50 numaralı müşteri hizmetlerinden ve Groupama sigorta acentelerinden teklif almak mümkündür. Araç sigorta fiyatları; aracın hasar geçmişine ve araca göre hesaplanmakta ve buna göre bir teklif verilmektedir. Aracın hasar görmesi durumunda; sigorta sahibine gerekli finansal desteğin sağlanması için kasko sigortası hizmeti vermektedir. Ayrıca aracın üçüncü şahıslara vereceği zararların güvence altına alınması için de zorunlu trafik sigortası hizmeti vermektedir.

Bir Yorum Yap